Wpis z mikrobloga

Chyba nigdy nie zapomnę jak w czasie technikum byłem z kumplem na domówce - kumpel wygryw, wysoki, dobra morda i starzy z hajsem. Ogólnie nie dość że przez wszystkich lubiany to laski się pchały żeby chociaż na nie spojrzał. Staliśmy w kuchni i gadaliśmy z jakimiś różowymi. Tematy szybko zeszły na kwestie sercowe. Jedna laska oczywiście narzekała, że po zerwaniu już nikogo nie znajdzie w tym wieku i zostanie sama (18 lat chyba miała XD). Tak czy inaczej kumpel śmieszek #!$%@? powiedział, że on lubi "szalone dziewczyny" i jak się go czymś zaskoczy np. #!$%@? SOBIE BUTELKE OD PIWA NA GŁOWIE.

Dosłownie na chwilę opuściłem kuchnie i jedna z tych lasek podjęła próbę, dwa razy jebnęła się w czerep pustą butelką, ale na szczęście jej nie rozbiła. Nigdy w życiu nie widziałem takiego guza.
Kupel w 5 minut był ubrany i gotowy do wyjścia XD
I ktoś mi powie, że ładna morda niczego nie ułatwia.

#heheszki #p0lka #patologiazmiasta
  • 4
  • Odpowiedz
@zwiazek_radziecki: To jest tajemnica poliszynela. Każdy (kto nie jest über naiwny) wie o tym, że przystojny mężczyzna ma w życiu łatwiej niż brzydki na prawie każdej płaszczyźnie. Nie tylko w związkach ale też łatwiej jest mu znaleźć pracę, ludzie go lepiej traktują itp.
Każdy to wie, ale nie każdy to akceptuje i wiele osób stara się to wyprzeć ze swojej świadomości i wmawiać sobie (i innym), że wygląd to kwestia drugorzędowa,
  • Odpowiedz