Wpis z mikrobloga

Rozpoczynacie rozgrywkę w multi ze znajomym co robicie?
#heroes3
#homm3

Co robisz od początku gry

  • Lecę ostro w armię 41.5% (27)
  • Lecę ostro w ekonomię i buduje kapitol 58.5% (38)

Oddanych głosów: 65

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@italia__: Jak poczytałem trochę lepszych graczy to odpuściłem ciśnienie na kapitol w pierwszym tygodniu. W sumie też zależy jak bogata mapa się trafi, ale warto zrobić najpierw trochę jednostek. Bardzo to ułatwia zajmowanie kopalni itp. Bo jak ciśniesz najpierw kapitol to możesz utknąć na tydzień na małym skrawku mapy i nie mieć ani jednostek ani surowców. Zwykle w pierwszym tygodniu robię radę miasta, jednostki do +/- 4 poziomu, jak się
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret: pro gracze nie budują kapitolu, bo złoto jest pozyskiwane z mapy, a budowanie kapitolu mocno opóźniło by gracza w robieniu czegokolwiek na mapie - bez armii. koncepcja kapitolu nie ma prawa zadziałać gdy gry są tak szybkie i dynamiczne, że rozgrywka kończy się zwykle w 2-3 tygodniu...
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret: ja nawet nie wiem ile punktów dostaje się za wygraną mapę xd w pvp jest gg po final battle, albo jak się przegrywa kontrolnie. Na takim JC wychodzi się przeważnie 117/121 (prosi to nawet 115/116), gdzie na pustyni robisz topki i hajsu jest jak lodu. Gra potrafi się skończyć w okolicach 125, więc kaptiol totalnie nie ma sensu xd
  • Odpowiedz