Wpis z mikrobloga

  • 2
@Tytanowy_Lucjan: Ja żadnych niechcianych ciąż nie chcę. Seks uprawia się gdy jest się gotowym na wzięcie odpowiedzialności za to, co się robi. Odpowiedzialność i konsekwencje spoczywają na osobach, które to dziecko spłodziły a nie na mnie lub dziecku, które jest niczemu winne.
  • Odpowiedz
@QuisUtDeus Po co ponosić konsekwencje i karać ludzi jak antykoncepcja zawiedzie skoro można szybko usunąć problem na wczesnym etapie i nie marnować życia trójce ludzi?
Nie chcesz aborcji to jej sobie nie rób. Proste. Boli cię to, że ktoś sobie cokolwiek usunie albo nawet rękę utnie? Chcesz nowego życia? To płać za nie albo zamilcz i zajmij się sobą i swoim kościółkiem gdzie codziennie jakiś klecha krzywdzi dziecko i daje mu traumę
  • Odpowiedz
@micelangeloB To chyba tylko twoi koledzy katole ruchają się dla potomstwa. Najlepiej bez przyjemności z seksu, bo to grzech xD

Co jak guma pękła? Jest to jawny dowód, że ciąża nie jest chciana. Co wtedy? Rodzić dziecko, którego nikt nie chce, nie ma dla niego warunków i pieniędzy? Guma i aborcja jest tańsza niż 25 lat alimentów.
  • Odpowiedz
@micelangeloB Antykoncepcja może zawieść. Aborcja to znany sposób na likwidację twoich ukochanych konsekwencji. Rach ciach i po temacie zamiast lat wyrzeczeń wychowywania niechcianej wpadki. Być może samotnie. W młodym wieku co utrudni edukację i zdobycie dobrze płatnej pracy na potrzeby tego dziecka i własne.

Mieszkania albo samochodu też nie ubezpieczasz, bo jak wybuchnie ci gaz albo wpadniesz do rowu i #!$%@? to widocznie chciałeś wypadku i musisz ponieść konsekwencje bycia bezdomnym i
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan chciałbym uniknąć takich sytuacji dlatego jestem ostrożny i uważny podczas czynności, które mogą mnie narazić na takie konsekwencje. A jak mi się spali dom to się będę z tym mierzył jak będę umiał. Tu byś chciał życia BEZ konsekwencji, a tak zwyczajnie się nie da.
  • Odpowiedz
@micelangeloB Czyli głupio nie wykupujesz taniego i szybkiego ubezpieczenia za 500 zł rocznie, dostępnego online, żeby w razie co mieć kasę na nowe mieszkanie tylko wolisz cierpieć w imię świętych konsekwencji? xD
Po co? Co ci to da? Wykupienie ubezpieczenia to właśnie "radzenie sobie wg możliwości".

Aborcja to tani i szybki sposób na radzenie sobie z konsekwencjami NIECHCIANEJ WPADKI. Na którą np. para nastolatków nie jest gotowa, ale na seks jak najbardziej,
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan to że wykupuje ubezpieczenie na wypadek pożaru nie znaczy, że chodzę z pochodnią po mieszkaniu. Jestem ostrożny w tym co robię, a jak coś zrobię to liczę się z konsekwencjami. Nie ma takiego pakietu ubezpieczeniowego, który ochroni Cię od wszystkich konsekwencji Twoich decyzji
  • Odpowiedz
@micelangeloB Dlatego w mieszkaniach posługujemy się ogniem w postaci kuchenek gazowych, zamiast rozpalać ognisko na środku pokoju. Ale kuchenka też może wybuchnąć, a jeść się chce. Jak inaczej się żywić. Chcesz same dania z mikrofalówki?

Dlaczego lubisz ubezpieczenia mieszkania czy samochodu, ale aborcyjne ubezpieczenie od wpadki już jest "be"? W końcu to najlepsze ubezpieczenie, bo działa w 100% kiedy pierwsze zabezpieczenie zawiedzie. Efekt jest ten sam - brak NIECHCIANEJ ciąży.

Seks to
  • Odpowiedz
Najlepiej bez przyjemności z seksu


@Tytanowy_Lucjan: Przykre, że nie znacie innych rozrywek poza seksem.

Guma i aborcja jest tańsza niż 25 lat alimentów.


Jeszcze tańsze jest podwiązanie albo wazektomia, ale jakoś tego nie promujecie ani nie walczycie o legalne podwiązanie. Robisz to raz i masz spokój na całe życie, ale po co zapobiegać, prawda? Aborcja to rozkosz.

Guma i aborcja jest tańsza niż 25 lat alimentów.


I pozbawia kraju nowego obywatela,
  • Odpowiedz
Po co ponosić konsekwencje i karać ludzi


@Tytanowy_Lucjan: Po co w ogóle ponosić jakiekolwiek konsekwencje swoich decyzji, prawda? Ciąża to nie kara, tylko naturalna konsekwencja seksu. Nie chcesz ciąży? Jest antykoncepcja i anal.
  • Odpowiedz
@doveo Przykre, że odmawiasz komuś jakiekolwiek rozrywki wedle jego woli.

Wyobrażasz też sobie, że np. nastolatek albo studentka nie chcą TERAZ zostać rodzicami, bo nie są na to TERAZ gotowi, nie mają wayrunkiw, ani pieniędzy na godne wychowanie potomka, ale planują go mieć w stabilnej PRZYSZŁOŚCI? Co proponujesz w takim przypadku. Wstrzemięźliwość do trzydziestki? Dobrze wiesz, że tak świat nie działa.

Emerytur już nie będzie. To piramida, która już dawno powinna upaść.
  • Odpowiedz
Przykre, że odmawiasz komuś jakiekolwiek rozrywki wedle jego woli.


@Tytanowy_Lucjan: Nie odmawiam. Rozrywka jednak nie powinna się odbywać kosztem prawa do życia.

Wyobrażasz też sobie, że np. nastolatek albo studentka nie chcą TERAZ zostać rodzicami, bo nie są na to TERAZ gotowi, nie mają wayrunkiw, ani pieniędzy na godne wychowanie potomka, ale planują go mieć w stabilnej PRZYSZŁOŚCI. Wstrzemięźliwość do trzydziestki? Dobrze wiesz, że tak świat nie działa.


Niech uprawiają seks,
  • Odpowiedz