Wpis z mikrobloga

Bipolar to tak mało znana choroba, patrze na na kilku znanych, którzy robią #!$%@? akcje widzę komentarze - pijany, jebnięty, naćpany itd.
Zmiana wyznania, zakładanie wielu biznesów, niszczenie i odchodzenie od rodziny, wdawanie się w kolejne szokujące romanse, oskarżenie i wyzywanie ludzi publicznie, bufonada, #!$%@? kasy i długi, nagłe zmiany pracy i różnych życiowych decyzji a potem zjazd - w skrócie niszczenie sobie życia.
A ja jak na to patrzę to ewidentnie widzę, że oni są chorzy. Wtedy cieszę się, że ja nie mam aż tak ciężkich akcji. Aż tak ciężkich, na razie...
Teraz mała góreczka przez stresy, ale jakoś trzymam się szyn. Może gdybym miała spokojne życie to w ogóle nic by się nie działo.
Ale ja mam świadomość.
Fascynujące jest to, że dla ludzi ta choroba to czarna magia - tu jest dużo do zrobienia. Kanye West kiedyś tłumaczył, ale jak grochem o ściane.

#depresja #dwubiegunowka #rozowypasek #polska #zalesie ##!$%@?
  • 9
  • Odpowiedz
@Ana77: mało znana? Ostatnio tak znana, że niemalże modna. Niektórzy to nawet chcieliby mieć, żeby na siebie atencję zwrócić i moc tłumaczyć swoje odpaly
  • Odpowiedz
@Ana77: wydaję się, że ludzie wiedzą jak choroba się objawia, ale nie do końca znają cały obraz. Oceniają Kanyego Westa przez to, że się nie leczy, a właśnie dlatego to choroba psychiczna.
  • Odpowiedz