Wpis z mikrobloga

@paczelok: handel wtórny. Kupujesz na numery twoje, twojego starego, starej, wujka, ciotki, kuzyna ciotecznego. Kolejka czeka, każdy warczy pod nosem. Jak odchodzą każdy wzdycha xD
  • Odpowiedz
@paczelok jeden z przykładów "mema" bez sensu. Autor mema zakłada, że każdy Polak żyje w bloku, gdzie nie ma gdzie postawić 8 Domestosów.
Otóż nie, niektórzy Polacy żyją w domach, które np. mają piwnice, gdzie 8 Domestosów się bez problemu zmieści.
Żeby nie być gołosłowny to ja kupuję takie rzeczy jak proszki do prania lub tabletki do zmywarki raz na 2-3 lata.
  • Odpowiedz
@Adaslaw

Autor mema zakłada, że każdy Polak żyje w bloku, gdzie nie ma gdzie postawić 8 Domestosów.

Otóż nie, niektórzy Polacy żyją w domach, które np. mają piwnice, gdzie 8 Domestosów się bez problemu zmieści.


Akurat nie znam nikogo, kto mieszka w domu i ma piwnicę, co najwyżej jakąś niedużą kotłownię, garaż etc. Za to każdy, kto mieszka w bloku właśnie piwnicę posiada xD
  • Odpowiedz
@paczelok: ja mam w szafce ze 3 krety. Miałem okres, że chyba 3 razy miałem takie "kurde chyba nie mam, a by się przydał kupię". To było z ~ 5 lat temu. Mogę dodać, że chyba nadal nie skończyłem pierwszego opakowania (note to self: sprawdzić daty ważności po powrocie)
  • Odpowiedz