Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kawasaki dał mi na testy takiego o versyska 1000s. Usiadłem na versysie 650 na targach i mój tyłek się zakochał wiec od razu po przyjeździe molestowałem salon, żeby się dali karnac. Niestety o tyle o ile naprawdę fajnie wygląda, wygodny w opór oczywiście po obniżeniu setów to totalnie wypruty z emocji a szkoda. Po prostu poprawny tourerek bez wodotrysków na dojazdy po bułki a w weekend do chłopaka waszej dziewczyny do domku w górach.
#motocykle
Kuork - Dzisiaj kawasaki dał mi na testy takiego o versyska 1000s. Usiadłem na versys...

źródło: temp_file2488657827249452080

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kuork: Mam identyczne wnioski.

Motocykl wygląda genialnie i zapewnia super ochronę przed wiatrem, ale to chyba koniec jego zalet. Do tego ma strasznie przesadzoną cenę - ponad 70 tysięcy za wersję S + 10 tysięcy za komplet oryginalnych kufrów (żadne nieoryginalne nie pasują do tego designu) + jeszcze kilka tysięcy za jakieś dodatki i robi się naprawdę sporo. W tym budżecie wolałbym już dołożyć do Tigera 1200 albo GSa z wałem
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@vegeciak: dokładnie, Moto totalnie z czapy jest dużo lepszych opcji. Szkoda, że nie mam dealera Moto Suzuki w okolicy bo w sumie vstromik dosyć popularny a nie dane mi było się niczym przejechać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale jak ty zszedles poniżej 4 na litrze? Musisz być najspokojniejszym motocyklista na świecie xD
  • Odpowiedz