Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie rozwala jak zwykłe randomy naśmiewają się z Linuxa, bo nie wiem nie umieli sobie tam diablo zainstalować, albo znaleźć linuxowej wersji aplikacji do obróbki zdjęć czy muzyki.

Informuję was grzecznie, że to nie jest system do kvrwa grania w gierki, przeglądania Facebooka i obrabiania zdjęć w Photoshopie tylko system dla administratorów, devopsów, programistów (nie frontendowych, bo nie potrafią w Linuxa hehe) także doszukiwanie się w nim wad względem windowsa w obszarze zwykłego, randomowego korzystania z komputera do przeglądania internetu i oglądania jutuba powoduje, że wychodzicie na idiotów.

Dziękuję za uwagę.

#linux
LezliNilsen - Zawsze mnie rozwala jak zwykłe randomy naśmiewają się z Linuxa, bo nie ...

źródło: temp_file869020749012011577

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
randomowego korzystania z komputera do przeglądania internetu i oglądania jutuba powoduje, że wychodzicie na idiotów.


@LezliNilsen: ale do tego akurat się świetnie nadaje już od wielu lat, od kiedy są takie user-friendly dystrybucje, jak chociażby Mint, które OOTB sprawiają mniej problemów, niż windows
  • Odpowiedz