Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie rozwala jak zwykłe randomy naśmiewają się z Linuxa, bo nie wiem nie umieli sobie tam diablo zainstalować, albo znaleźć linuxowej wersji aplikacji do obróbki zdjęć czy muzyki.

Informuję was grzecznie, że to nie jest system do kvrwa grania w gierki, przeglądania Facebooka i obrabiania zdjęć w Photoshopie tylko system dla administratorów, devopsów, programistów (nie frontendowych, bo nie potrafią w Linuxa hehe) także doszukiwanie się w nim wad względem windowsa w obszarze zwykłego, randomowego korzystania z komputera do przeglądania internetu i oglądania jutuba powoduje, że wychodzicie na idiotów.

Dziękuję za uwagę.

#linux
LezliNilsen - Zawsze mnie rozwala jak zwykłe randomy naśmiewają się z Linuxa, bo nie ...

źródło: temp_file869020749012011577

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
tylko system dla administratorów, devopsów, programistów


@LezliNilsen: No dobra, tylko czemu Linuxairze ściemniają, że to system dla każdego? Nawet na stronach gdzie pobierasz masz informacje, że user friendly itd.
  • Odpowiedz
Informuję was grzecznie, że to nie jest system do kvrwa grania w gierki, przeglądania Facebooka i obrabiania zdjęć w Photoshopie


@LezliNilsen: Poważnie? To po chu o to tyle szumu w internecie skoro jest to tylko narzędzie dla skromnego procenta społeczeństwa? Linux to, linux sramto, a tu się okazuje, że to tylko jakieś niszowe ustrojstwo dla nerdów.
  • Odpowiedz
  • 8
@Laptopic @niecodziennyszczon to szczerze nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego zjawiska.

Jako użytkownik Linuxa w celach wyłącznie zawodowych stwierdzam, że trzeba być pyerdolonym masochistą i jakimś autystą żeby używać Linuxa w innym celu niż zarobkowym.
  • Odpowiedz
tylko czemu Linuxairze ściemniają, że to system dla każdego


@Laptopic: Przecież nie muszą ściemniać. Ściemniają ci co #!$%@?ą takie fanatyczne bzdury z obu skrajności, że albo linuks tylko na IT albo - że w ogóle się do niczego nie nadaje.

Ja gram (Steam, Wine, Lutris) przeglądam, mam świetne darmowe zamienniki programów i na nic nie narzekam. Mam wrażenie że ludzie po prostu psychologicznie nie chcą przyjąć tego faktu, że pingwin
  • Odpowiedz
Informuję was grzecznie, że to nie jest system do kvrwa grania w gierki, przeglądania Facebooka i obrabiania zdjęć w Photoshopie


@LezliNilsen: właśnie #!$%@? ludzie forsujący linuxa twierdzą że jest, później normalny człowiek zachecony wizją darmowego systemu który podobno nadaje się do zwykłego użytkowania instaluje go i okazuje się że połowa podstawowych rzeczy nie działa, ale spoko da się naprawić tylko trzeba odprawiać gusła w konsoli przez 3 doby
  • Odpowiedz
@Kouros: Zainstalowales chociaz raz jakiegokolwiek linuxa czy tylko tak #!$%@?? xD
@LezliNilsen: dobry troll +1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tymczasem odpalam Steama i będę grał w grę, która ma wersję tylko na windowsa, ale jakimś cudem* po prostu działa bez żadnych problemów i kombinacji na tym #!$%@? linuxie xD

  • Odpowiedz
@azmar: OP nie potrafi zainstalować środowiska graficznego i robi mema sugerującego że GIU to jakaś rzadkość, po czym sugeruje że zajmuje się Linuxem zawodowo.
Zgaduje że istnieje lepsze określenie na opisanie tego, ale to miałem pod ręką.
  • Odpowiedz