Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #szaramyszkadlaanonka

Jak widać, nawet brzydki facet ma szansę na kobietę :))) Poniżej mamy przykłady brzydkich mężczyzn-przegrywów z kobietami u boku. A wy co? Nie jesteście w stanie wyrwać żadnej kobiety, nawet takiej babki plus size, więc problem nie leży w waszej aparycji, tylko chorej psychice :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill ...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Zawsze jestem szczery szanuje kobiety nigdy z nimi w sumie problemów nie miałem,bo dawały mi znaki,ze im sie podobam,ale moje nałogi są bardzo ostre dlatego muszę podjąć jakaś terapie niechce marnować nikomu życia najpierw problemy swoje muszę poukładać…
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka No znaleźli sobie dziewczyny które są znacznie brzydsze od nich. Ci faceci nie są co prawda jakimiś modelami oczywiście, ale te dziewczyny to są przecież max 2/10. I nie żadne plus size tylko poważna otyłość, która jest chorobą oraz strasznie zmniejsza atrakcyjność.
To często nie jest kwestia, że ktoś nie potrafi kogokolwiek poderwać tylko chodzi o posiadanie godności. Dlaczego facet który o siebie dba w takim stopniu, że jest szczupły miałby
  • Odpowiedz