Wpis z mikrobloga

@Bankierpl: Chciałbym dostać ten kubek, bo mój stary to fanatyk bankiera.pl, w sobotę ma 50. urodziny, ja nie mam jeszcze prezentu, ale za to Wy widzę, że macie dla niego idealny upominek :)

P.S. #toprawda, jak nie wierzycie sprawdźcie moje ostatnie wpisy na mirko
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Powinienem dostać ten kubek, bo rada Druidów takiego nie posiada, a ja jako jedyny ich wysłannik na wykopie udzielam się na mirko. Oni naprawdę chcą tego kubka, inaczej sprowadzą gniew bogów z Dagdą na czele. Po za tym mamy ciasteczka. A nie mamy kubków. Jak tu pałaszować ciasteczka bez kubka mleka?
  • Odpowiedz
@Bankierpl: jak ja bym wygral KUBEK to codziennie rano siedząc na balkonie w moim domu na Pomorzu, pilbym z niego goraca czekolade podziwiając piękny widok na Tatry :)
  • Odpowiedz
Z innej strony podejdę - tak jak w Wilku z Wall Street to nie jest tak, że ja chcę ten kubek to wy chcecie mi go dać. Powiem wam nawet z jak prostej przyczyny chcecie to zrobić , ponieważ chcecie abym to lokować swój produkt właśnie w MOIM pokoju, obok mojego laptopa. Pamiętajcie, że każdy wykopowicz jest programistą i zarabia 10 tysięcy miesięcznie, więc musi się interesować gdzie te pieniądze zainwestować ;-)
  • Odpowiedz
@Bankierpl: ja bym chciala dostać kubek, ponieważ w swiecie jaskiniowców nie mamy produktów ze szkła. Muszę się męczyć ciągle z kamiennymi talerzami i kubkami, co dla drobnej Łilmy jest wielkim problemem. Była bym pierwszą posiadaczką takiego kubka. Fred również byłby ze mnie dumny. Pozdrawiam, Łilma Flinstone
  • Odpowiedz
  • 0
Kurna to powinienem być ja, nigdy w życiu nic nie wygrałem, oprócz dostania w mordę od dresów w gimnazjum i kubka termicznego MaxwellHouse który był zepsuty! Cieszyłem się jak dziecko, a po odkryciu w nim dziury i pisaniu do organizatora kobkursu co by mi wymienił to smutek bo mnie olał. #gorzkiezale
  • Odpowiedz