Wpis z mikrobloga

#hotelparadise przecież Bartek jest kurą znosząca złote jajka dla produkcji, więc nie dziwcie się że chcą go zostawić jak najdłużej. Toksyk budzący skrajne emocje dla twórców programu jest machiną nakręcającą oglądalność i rozgłos. W imię zasady byle jak, byleby mówili. Sam montaż odcinkow też ma duże znaczenie - w rzeczywistości sama relacja B i A nie musiała być aż taka dramatyczna jak jest pokazywana w TV. Branża entertainment nie ma uczuć i nie bierze jeńców. Szkoda Ady, ale to jest realityshow i im bardziej zostanie zjechana przez walec Bartka, tym bardziej będzie się mówiło o hotelu i więcej powstanie wpisów na pudelku i innych plotkarskich ściekach. Wg mnie niektórzy na tagu powinni sobie to uświadomić i podchodzić mniej emocjonalnie do nowych odcinków, bo tylko sami sobie szkodzicie :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • 7
@78702318667314 Zgadzam się.
Poza tym już kiedyś pisałam - z tego co ludzie wklejali na tagu, z aktualnego życia Ady - wygląda na to, że żyje i ma się dobrze i nie trzeba nad nią płakać, bo dziewczyna sobie radzi, a Bartek jest dla niej historią.
  • Odpowiedz
@Ithiel: Czyli skoro przeżyła, to nie ma problemu i telewizja jest usprawiedliwiona robieniem show kosztem kobiet, które są szmacone przez toksycznego dupka? Ważne, że kasa się zgadza, a że wszystkim kobietom, które próbują zawalczyć o siebie i pozbyć się dręczyciela, pokazano fucka, bo zło i tak wygrywa, to szczegół.
  • Odpowiedz
@heheszka2: dokładnie ,w punkt,
jak jest oglądalność to jest wszystko ok,
a reszta to tylko dodatek i nie TV jest winna ,to wina uczestników że się na to godzili []
  • Odpowiedz
  • 0
@heheszka2 Ada jest dobrym przykładem dla tych wszystkich kobiet, że nawet jak jest ciężko odejść od takiej osoby, to trzeba to zrobić dla samej siebie. Może stanie się dla kogoś przykładem i pomoże w podjęciu trudnej decyzji. Produkcja jej dokopała, a ona jakoś sobie poradziła i żyje sobie z dala od niego. Jak dla mnie to dobre zakończenie tej historii.
  • Odpowiedz