Wpis z mikrobloga

#przegryw nie przepadam za Ukraincami ale daleki jestem od przymusowego wysyłania ludzi na śmierć w błocie i pod gruzami. Za to jak czytam komentarze i opinie różnych "polaczkow" którzy tak chętnie i z wielką nienawiścią wykopali by innych na przemielenie to chce mi sie wymiotować jakim to popie... jednak narodem jesteśmy. Karma po nas przyjdzie
  • 12
  • Odpowiedz
@Ryoku tak samo, nie czaje, dlaczego ktos ma ryzykowac swoje zycie za kraj XDDD ktory mu placil najnizsza krajowa i traktowal jak smiecia…. co i tak nic nie zmienia, kazdy ma prawo do zycia podobno a tutaj im kaza na wojne isc i umierac po nic xdddd
  • Odpowiedz
@Ryoku: walczyć za kraj a nie uciekać tchórze ... Chcieli wolność i niezawisłość od ruskich to muszą to udowodnić. My latami pozbywalismy się czerwonej choloty kosztem krwi tysięcy rodaków. Zarówno kobiety jak i faceci na front za ojczyznę!!!!
  • Odpowiedz
  • 2
@evilmalina: to tylko odkładanie w czasie. Wkoncu ukrainskie mięso armatnie sie skonczy. Dlaczego nikt nawet nie wspomni o romowach pokojowych ? Bedziemy zdychać w imie czego?
  • Odpowiedz
  • 0
@razem: za jaką ojczyznę. Za interesy oligarchow i korpo i żeby politycy i urzędasy napchali sobie kieszenie. "Bog , honor i ojczyzna" to haselko dla debili
  • Odpowiedz
@Ryoku: ta? Gdyby nie ci oligarchowie to co drugi tam by nie miał pracy, powtarzacie brednie. Jakoś za korporacje na zachodzie poszedłbyś walczyć. Jakoś ruscy za fiutina walczą. Ruskim pasuje ta narracja. A polityków skorumpowanych należy traktować ostro i się nie cackac. Odebrać majątki na koszt prowadzenia wojny i do pierdla.
  • Odpowiedz
@Ryoku: walczy się dla siebie i przyszłych pokoleń jak Ukraińcy chcą być pod butem fiutina i nie walczyć to proszę bardzo. Nawet niech po wojnie wracają do siebie pod jego but, ale nie mów że to wyjdzie nam na dobre bo nastepni po nich będziemy my
  • Odpowiedz
  • 0
@razem: Nie poszedłbym walczyć za żadne korpo. Nie jestem w stanie zabić drugiego człowieka. Wojna to nie gra komputerowa. Wojna to smród, brod, gwałty, głod, trupy i martwe dzieci. Ja jestem w szoku ze w 21 wieku ludzie zachowują się jak jacyś neandertale gdzie o skrawe ziemi rzucali się kamieniami a dzis granatami a to wszytsko na polecenie grubasów przy władzy którym włos z głowy nie spadnie.
  • Odpowiedz
@Ryoku: jak druga strona to zwierzęta to niestety tak jest. Poszedłbyś walczyć za korpo nawet nie zdając sobie z tego sprawy w poprzednich wojnach też były duże firmy i jakoś nikt nie krzyczał że za nie walczy jak teraz. Wojna obronna na swoim terytorium gdzie dostajesz zastrzyki finansowe to zupełnie inna sprawa. Cała machina wraz z zapleczem rusza trzeba natomiast dbać aby nie było korupcji bo to rak który należy wyciąć.
  • Odpowiedz
@Ryoku: W tym nie ma logiki, nie poszedł byś tylko byś #!$%@?ł i co dalej, skoro kraje, do których byś #!$%@?ł graja w tym samym sojuszu, a ruski atak jest pośrednio ukierunkowany na nich? Jeśli sobie pomnożysz taka postawę przez setki tysięcy podobnie myślących to jest ona na dłuższą metę bezsensowna, bo koniec końców byłbyś zmuszony do walki o to żeby mieć, przynajmniej teoretycznie, po tym wszystkim gdzieś ciepłe i względnie
  • Odpowiedz