Wpis z mikrobloga

Czy po niemalże 24h jasnego feedbacku ze strony użytkowników pojawił się jakiś jasny komunikat, że "przepraszamy i zgodnie z waszymi sugestiami, przywracamy widoczność plusujących" czy lejemy ciepłym moczem na opinię tych którzy sprawiają, że ten portal w ogóle istnieje?

#wykop
  • 19
  • Odpowiedz
@josedra52: Co sie właściwie stało? Wczoraj po ok. 23 odpaliłem wykop, zobaczyłem zielonke wrzucającego obsranego gościa z siusiakiem na wierzchu, później były jakieś dziwne wpisy mirków i plusy sie zepsuły.. Pisałem o tym, to robili ze mnie wariata se xD

W aplikacji działa klikając te trzy kropki...
  • Odpowiedz
  • 13
@Mr_3nKi_: Bo to jest totalnie bez sensu.

Powinno być odwrotnie. Plusujący (ewentualnie przycisk "Plusujący") widoczny od razu pod wpisem a nie że trzeba klikać kropki a następnie znowu plusujący. W tym prawym dolnym rogu zamiast kropek powinien być przycisk "share" i tam odnośnik do skopiowania linku i bezpośredniego udostępnienia na fb czy twłitterze (ja jestem ciekaw ile takich akcji jest wykonywanych dziennie, na pewno pierdyliard dlatego ta opcja ma priorytet w
  • Odpowiedz
@josedra52: Mnie bardziej boli, że przenieśli gwiazdkę ulubine. Zaznaczałem sobie tym memy, którymi chcę się podzielić na whatsapp, instagram etc. Potem mogłem łatwo je odnaleźć na telefonie i poudostępniać. Teraz muszę klikać 2x więcej, żeby dodać wpis do ulubionych. Osoba która to wymyśliła powinna pójść na jakieś szkolenia UX czy coś, bo totalnie #!$%@?ła wygodę korzystania z serwisu.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Bo odpytywanie bazy o listę plusujących trwa i zabiera cenne zasoby i to jest zrozumiałe (kto chce to se kliknie, lurkujących to nie obchodzi), ale niewytłumaczalne jest chowanie jej pod dodatkowym menu, tak samo jak chowanie dodawania do ulubionych.
  • Odpowiedz
Bo odpytywanie bazy o listę plusujących trwa i zabiera cenne zasoby


@JGambolputty: Ale wczoraj ktoś tu udowadniał, że strona nadal pobiera te dane tak czy siak, tylko przestała to wyświetlać.
Więc nie oszczędzili nic z cennych zasobów serwerowni.
  • Odpowiedz
Czy po niemalże 24h jasnego feedbacku ze strony użytkowników pojawił się jakiś jasny komunikat, że "przepraszamy i zgodnie z waszymi sugestiami, przywracamy widoczność plusujących" czy lejemy ciepłym moczem na opinię tych którzy sprawiają, że ten portal w ogóle istnieje?


@josedra52: xDDDDD

Michu na majowke juz pojechal, nie zawracaj dupy.
  • Odpowiedz
lejemy ciepłym moczem na opinię tych którzy sprawiają, że ten portal w ogóle istnieje


@josedra52: Ich wizja jest warta poświęcania portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz muszę klikać 2x więcej, żeby dodać wpis do ulubionych. Osoba która to wymyśliła powinna pójść na jakieś szkolenia UX czy coś, bo totalnie #!$%@?ła wygodę korzystania z serwisu.


@mariecziek: nie #!$%@?ła, tak ma być. To od lat panujący trend w internecie, nie zauważyłeś? Na każdej nowej odsłonie jakiejś strony by zrobić to co robiłeś dotychczas jednym kliknięciem teraz musisz robić dwoma lub więcej.

Kliki się mają zgadzać, reklamodawcy widzą kliki
  • Odpowiedz
Kliki się mają zgadzać, reklamodawcy widzą kliki to dają piniondze.


@Krupier: W to aż trudno uwierzyć... czy reklamodawcy są aż takimi debilami, że jakieś znaczenie miałaby mieć ogólna liczba kliknięć na stronie?
  • Odpowiedz