Wpis z mikrobloga

@FuckYouTony tom i Jerry żyli w symbiozie, tak naprawdę się lubili. Tom próbował go łapać żeby nie było że nic nie robi i żeby nie został zastąpiony innym kotem, który zjadłby Jerrego, a jednocześnie tom nie skończył jako bezdomny. Jak usłyszałem tą ciekawostkę to tak miło mi się w środku zrobiło
  • Odpowiedz
  • 17
@TypowyDaltonista aczkolwiek to nie jerry zawsze był płaski albo jakiś #!$%@? i dlatego również byłem po stronie Toma. Żeby chociaż tak samo mieli przesrane to ok a tak to większość czasu tom dostawał manto
  • Odpowiedz
@Rolnikt no tak, śmieszniejsze jest to, że na początku była to bajka propagandowa, Amerykanie mówili Jerry na Niemców i tom na swoich, a to kto kończył rozpłaszczony/zkwadratyzowany/ciężko ranny nie jest przypadkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tom i Jerry żyli w symbiozie, tak naprawdę się lubili. Tom próbował go łapać żeby nie było że nic nie robi i żeby nie został zastąpiony innym kotem, który zjadłby Jerrego, a jednocześnie tom nie skończył jako bezdomny. Jak usłyszałem tą ciekawostkę to tak miło mi się w środku zrobiło


@TypowyDaltonista: tego nie trzeba było słyszeć, to można było wyłapać z samej kreskówki. Niejedno krotnie i Jerry ratował toma. A najbardziej
  • Odpowiedz
tom i Jerry żyli w symbiozie, tak naprawdę się lubili.


@TypowyDaltonista: zamiast doszukiwać się jakiś głupich teorii to wystarczy popatrzeć na prawdziwego kota. Kot ma instynkt łowcy a nie chęć zjedzenia. Dla kota to zabawa więc często wypuszczają ofiary aby dalej się nimi bawić. Kot ma radochę jak mu się uda złapać a nie zjeść.
  • Odpowiedz