Wpis z mikrobloga

#kononowicz #barney #barnej #patostreamy

Dobiega końca piękny dzień, w którym tagowicze z uśmiechem na twarzy przyjęli kolejnego strajka na Mlecznym i z nadzieją patrzą w przyszłość, oczekując spadnięcia kanału. Tylko jeden osobnik był dzisiaj wyjątkowo nie w humorze i rozdał masę banów użytkownikom niosącym dobrą nowinę. Zastanówmy się dlaczego?
Tabasco666 - #kononowicz #barney #barnej #patostreamy

Dobiega końca piękny dzień, w ...

źródło: barney

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Tabasco666: oj tam. Ja jakoś od miesiąca dopraszam się o bana od Pawełka i nic. Dziś było blisko bo skomentowałem jego wizytę na cmentarzu wpisem: " Odwiedziny na cmentarzu po ch..u. Trzy minuty wizyty a jazdy trzy godziny". Coś tam burknął oj Ty zza mostu bądź sobie tu..Chłopeckowi trzeba bardzo naubliżać albo podpaść jego widowni która ciągle rozkminia kto niby jest kim na jego tagu i szczują jeden drugiego na barneja.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Sarbinowo nie zadziałało, skargi na ukrywanie lajtów też nie. Nawet proroctwo że skończy nagrywając wilmy z dziąsłowania jak pewien jupiter - pudło. Faktem jest, że od niedawna śledzę perypetie tego chłopecka i zwykle to nudy totalne. Jak nie żarło, to szrotowe auta, pranie brudów bliźniaczych.... Zauważyłem że on nie kłamie, czasem tylko zapomina o czymś albo narracja kłody rzuca jemu pod nogi. I musi tłumaczyć się poczciwina.
  • Odpowiedz
  • 0
@bellacavem: Jak od niedawna, to może jeszcze nie zapadłeś mu w pamięci. Ja kiedyś też myślałem, że poczciwy chłop, ale kiedy grzecznie zacząłem wypominać mu kłamstwa i hipokryzję, on nagle stwierdził, że mu ubliżam i zaczął po mnie cisnąć od #!$%@?ów i łączyć z jakimiś innymi kontami. Od tego czasu mamy niepoukładane. Zapewniam, że jak będziesz go śledził dłużej i w końcu wpadniesz mu w oko, to pojedzie po Tobie jak
  • Odpowiedz
@Tabasco666: o tak, zapomniałem o jego manii multikont, co chwilę ktoś jest podejrzany o bycie pacjentem x czy y.
Kiedyś może mu barnejozę odpalę , tylko siedź tu 3 godziny czy 4 i słuchaj jego farmazonów o ufo czy o dzikich...
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: A ja dyplomatycznie na dzień dobry powiedziałem jemu ,że kolekcjonuję bany i od niego jeszcze nie mam. " Za samego nicka ci się należałby bo jak tu się do ciebie zwracać" stwierdził .Obiecanki-cacanki.
Dzięki za podpowiedź
  • Odpowiedz