Wpis z mikrobloga

Zabrzmi jak heheszki, ale pytanie całkiem na serio - kupiłem sobie teraz furę z aluminiową gałką skrzyni biegów i na razie jest spoko, zimą to się ogarnie normalnymi skórzanymi rękawiczkami, ale co zrobić jak przywali +40 stopni w lecie, żeby nie spłonęła mi ręka kurde faja? Polecicie jakieś rękawiczki (lub ew. coś innego?) na upały? Znalazłem np. coś takiego (lub też coś w tym stylu ale bez palców może?) albo nawet walnąć sobie takie o. Tylko nie wiem, czy ma to sens, jak wy sobie radzicie w mega upały mając aluminiową gałę? #motoryzacja #samochody #kiciochpyta i naciągane #modameska
ZlodziejBilonownic - Zabrzmi jak heheszki, ale pytanie całkiem na serio - kupiłem sob...

źródło: L_8

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@straszny_cham: Tak, dokładnie jestem przygłupi - o czym chyba powinno świadczyć już to, że mam tu konto ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cwlmod Kierownicę mam przecież nie aluminiową a z ekoskóry (w nowej furze)/ "twardej gąbki" (stare auto). A i tak ta ze starego auta potrafiła się konkretnie nagrzać lub fest schłodzić.
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic: na Twoim zdjęciu chociaż góra z kapslem nie jest aluminiowa. U mnie w 207 RC jest caluśka z aluminium i fakt - w lato nagrzewa się jak głupia. Żaden nawiew klimy nie dmucha na gałkę zmiany biegów, więc nie schłodzi się tak szybko. Do tego nagrzewa się bardziej niż otoczenie, które po odpaleniu klimy schładza się w max kilka minut. Gałka po dłuższej jeździe też się schładza - częściowo od
  • Odpowiedz