Wpis z mikrobloga

najbardziej bezużyteczny guzik udostępnienia


@Theo_Y: Akurat z ulubionych korzysta niewiele osób, nie zamierzamy jednak z nich rezygnować, opcja zmieniła jedynie swoje miejsce - teraz dostępna będzie z poziomu listy :))
  • Odpowiedz
  • 362
@a__s akurat z ulubionych korzysta bardzo dużo osób i ukrycie tej opcji w dodatkowym menu jest dużym regresem pod kątem UX (ta mała gwiazdka naprawdę nikomu nie przeszkadzała).

Natomiast zastąpienie funkcji, z której korzystali niektórzy, inną funkcją, z której NIE KORZYSTA NIK (bo nie ma żadnego sensu), jest totalnie głupim posunięciem.

Dodatkowo jest to kolejna niespójność między interfejsem webowym a interfejsem w aplikacji.
Duży minus.

@Theo_Y całkowicie popieram.
  • Odpowiedz
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: nawet sie odwołać nie da bo oczywiście modzi są ślepi i emocjonalni, domyślam sie kto to usunał, ja bym wolał by ona jednak moje konto usunęła, a wykop pozwolił mi skorzystać z prawa do bycia zapomnianym i usunął wszelkie informacje o mnie z wykopu, tak sie nie stanie jednak, powwiedziałbym coś ale chciałbym by ten komentarz chwile jeszcze był widoczny a nie spadł za użycie OLABOGA brzydkiego słowa
  • Odpowiedz
@Theo_Y pewnie inwestorzy wymagają. Bo przecież jak będzie oczojebny przycisk, to ludzie jak debile będą klikać, udostępniać, reklamować, a wtedy więcej zarobią kasy.

"Białek, ma być przycisk do udostępniania, a resztę mamy gdzieś, rób se co chcesz."

Nie przetłumaczysz takim Januszom, że to tak nie działa.
  • Odpowiedz
akurat z ulubionych korzysta bardzo dużo osób i ukrycie tej opcji w dodatkowym menu jest dużym regresem pod kątem UX (ta mała gwiazdka naprawdę nikomu nie przeszkadzała).


Natomiast zastąpienie funkcji, z której korzystali niektórzy, inną funkcją, z której NIE KORZYSTA NIK (bo nie ma żadnego sensu), jest totalnie głupim posunięciem.


@WykopX: zapewne taka decyzja biznesowa żeby przycisk udostępniania na twitterze był pod ręką po to bo jak ktoś udostępni to wykop
  • Odpowiedz