Wpis z mikrobloga

Znalazłem ogłoszenie na olx o 8:30. było dodane po północy tego samego dnia. Przeglądam i nie wierzę własnym oczom bmw e39 4.4 bez lpg w automacie, z odnowionym środkiem w bardzo ładnym stanie, serio nie było się do czego przyczepić, z jedną wadą - #!$%@? skrzynia biegów.
za kwotę uwaga 12k pln... W gorszym stanie widziałem auta po 30k z tym silnikiem, wnętrze było ideałem jak na ten rocznik, z zewnątrz też bardzo dobrze. w ogłoszeniu napisane, że dwa komplety felg w tym styling 37 - 19 cali warte z 6k xD
od razu zadzwoniłem pomimo, że nigdy nie chciałem kupować 4,4 ze względu na koszty utrzymania i samo spalanie xD
Pytam czy aktualne - ktoś ma przyjechać na 10, zadzwoń o 11

o 11 oczywiście informacja że się przedał :(

e39 w 4,4 to takie troche moje małe marzenie, które nigdy nie liczyłem że się może ziścicć xD bo zazwyczaj same trupy, a milion monet też bym za to nie dał, ale przy cenie auta 6000zł to why not xD
tera będzie mi się śnił ^^
#zalesie #bmw #e39
  • 9
  • Odpowiedz
@YEPs: nie peniaj, znajdziesz coś. Jeśli myślisz o sedanie to rozważ E38 bo to też piękne auta ( ͡º ͜ʖ͡º)

Aczkolwiek bez LPG to tak bezsensu troche xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@sorek: za 12k w tym felgi warte 6k to nigdy nie znajde xD
Wlasiciel ponad 12 lat, no piękna sztuka.
Ja raczej rozglądam się za dowolnym 2.0 do 3.0 w automacie, ale jak taką perełkę znalazłem to aż smuteczek, że nie udało soę wyrwać xD 500km do tego miałem a rzuciłbym wszystko żeby po to jechać xD

E38 fakt ładne, ale wolę e39, miałem już 3 sztuki i szukam kolejnej :)
  • Odpowiedz
@YEPs: powodzenia w szukaniu :D Sam możliwe że się rozglądnę za czymś takim w Polsce (ofc turas), może być dowolny silnik bo chce z mojego dziadka przeswapować i tak co lepsze, byle buda była zdrowa.

A Mpars 37 to piękne felgi ( ͡º ͜ʖ͡º)

EDIT: Napisałeś że to 19".. no cóż to #!$%@? xD One nie są takie drogie wbrew pozorom i wyglądają dziwnie, 18" dużo
  • Odpowiedz
@YEPs: tak się kupuje dobre auta w pl i de nie przeplacając. masz zapisane filtry i przeglądasz co godzinę każdego dnia, nie rzadko przez pół roku. ja tak kupiłem swoją, wstałem w niedzielę o 7 rano, ogłoszenie dodane kilka minut wcześniej. o 8 już byłem 300 km od celu.
  • Odpowiedz
tak się kupuje dobre auta w pl i de nie przeplacając. masz zapisane filtry i przeglądasz co godzinę każdego dnia, nie rzadko przez pół roku. ja tak kupiłem swoją, wstałem w niedzielę o 7 rano, ogłoszenie dodane kilka minut wcześniej. o 8 już byłem 300 km od celu.


@Reynald: w UK podobnie, ja tak kupiłem moje E36 za grosze, praktycznie w 3h po wystawieniu.

Dobre auta znikają bardzo, bardzo szybko.
  • Odpowiedz
@sorek: dokładnie. tak szczerze jak coś jest długo to albo nie jest warte ceny, albo jakiś szrot. jeszcze nigdy nie kupiłem auta z ogłoszenia które wisiało dłuższy czas. 2-3 razy w akcie desperacji byłem oglądać takie auta, motocykle a na miejscu kończyło się lekką konfrontacją delikatnie mówiąc
  • Odpowiedz
albo nie jest warte ceny


@Reynald: bardzo często wystawiam auta drożej i czekam pare miesięcy, prędzej czy później ktoś się znajdzie - ale ja sprzedaje auta w pełni sprawne a jeśli nie to obniżam cenę odpowiednio.

Jednak rynek w Polsce i UK to trochę co innego. Inne oczekiwania itp.
  • Odpowiedz