Wpis z mikrobloga

@zwk-: Kto by pomyślał, WyzwolonyPodroznik sie znalazł na wykopie :))) To skoro masz takie podboje na koncie to dlaczego przejmujesz się faktem, że jakaś bezwartościowa p0lka sypia sobie z zagranicznymi hakami? Przecież nie powinno cię to obchodzić skoro masz lepsze opcje :)))
  • Odpowiedz
@DannyD: No właśnie nie ciągnie bo ja się z p0lusami nie spotykam :))) Co nie znaczy, że nie widzę ich wkoło siebie i że nie mam z nimi żadnej styczności. A uwierz mi, że chciałabym, żeby tak było. Czasami jednak się nie da wszystkiego uniknąć, więc trzeba zagryzać zęby i się przemęczyć :)))

@Fixusa Dajemy dostęp do swoich wdzięków, które są bardzo cenne :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka Jak wartość siebie określasz przez swoje wdzięki to mam 10 kobiet na twoje miejsce które mają wdzięki ale mnie to nie pociąga jeśli kobieta nie ma charakteru i osobowośći, sam wygląd mnie by znudził po jednym dniu ,bo on może tylko i wyłącznie przyciągnąć ale żeby człowieka zaskoczyć trzeba mieć osobowość
  • Odpowiedz
Kobiety: Faceci myślą tylko o seksie


@xXxPu55ySl4y3RXxX: Miałem w czasach szkolnych taką znajomą dziewczyna podobno porządna połączenie julki z szarą myszką jakby to wykopki powiedziały, laska przewracała oczami na przykład i udawała zażenowaną na żarty o seksie, robieniu loda itp a później mi loda zrobiła totalnie niespodziewanie i wiem, że miała taki 20 cm dildos. To z mężczyzn się robi perwersyjnych zwyroli myślących włącznie o jednym a tak naprawdę to kobiety
  • Odpowiedz
dlaczego przejmujesz się faktem, że jakaś bezwartościowa p0lka sypia sobie z zagranicznymi hakami


@WyzwolonaPodrozniczka: nikt nie pytał, sama się tym chwalisz. Mnie osobiście nie interesuje kto się z kim puszcza. To nie mnie będą wyzywać od łatwych ;)
  • Odpowiedz