Wpis z mikrobloga

@kurczakos1: #!$%@? polaczki xD
raz piszą skąd raz z tamtąd, bo tak Państwo kazaliy a jak tylko zwęszą, że ktoś używa rozpowszechnionego, logicznego i zrozumiałego skrótu to szczekaja i rzucaja się jak małpy w klatce xD A jaki skrót te łobeznane One polaczkom dopuściły? Żaden. Teraz polaczek będzie pisał "trzydziestką" za każdym razem i wypatrywał czujnymi ślepiami, czy ktoś nie napisał 30stką aż do usranej śmierci, no chyba, że mu jeszcze
  • Odpowiedz
@Iandschaft

Przyjąłem do wiadomości :-)

Z liczebnikami jest właśnie na odwrót, jak ze skrótami!

Ludzie tworzą w wuj komiczne formy po myślniku, wykorzystując często TAKĄ SAMĄ ilość liter, jak przy zapisie słownym xD

Jeśli "15-iętnastoma" to dla Ciebie świetna alternatywa i nic nam do tego, to ja kończę w zasadzie dyskusję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Iandschaft

No jasne, że nie będzie, bo wystarczy napisać "przed 30." - jeszcze krócej, łatwiej, szybciej i czytelniej. Ale lepiej swoje braki zwalać na innych, Panie Polaczku.
  • Odpowiedz
Jeśli "15-iętnastoma" to dla Ciebie świetna alternatywa


@kurczakos1: ale tu nie ma twojego wymyslonego "15-iętnastoma", tylko 30stką, które już skraca "trzydziestką" o połowę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Iandschaft: mnie dziwi dlaczego ludzie w internecie #!$%@? sie do takich rzeczy, a w tym samym czasie nikt (w tym ja oczywiscie) nie uzywa poprawnie zasad interpunkcji np. nikt nie zaczyna zdan z wielkiej liter, nikt nie analizuje w jakim miejscu przecinek powinien byc poprawnie wstawiony(pewnie nikt tych zasad juz nawet nie pamieta), a caly teskt komentarzy przypomina +- transkrypcje fonetyczne.

Jezeli sie nawzajem rozumiemy i oszczedza nam to czas to
  • Odpowiedz
Jakies takie kocenie w internecie - raz mnie bili, teraz moja kolej,


po prostu koleś to jakiś frustrat, próbuje podnosić poziom w internecie a kończy się na jego obniżaniu. Jeszcze bym zrozumiał jakby uprzejmie wytknął błąd i zasugerował poprawną formę ale po co, lepiej nawalić iksde i zwyzywać opa od analfabetów
  • Odpowiedz
@cptyossarian765 z tego co widzę to 99,9% wpisów zaczyna się od @ a wersji wielkiej litery tego symbolu nie znam ( ͡º ͜ʖ͡º). A co do interpunkcji itp. to polecam uświadamiać sobie że ludzie w internecie to nie jednoosobowy byt lub konktetna grupa z wąskimi zasadami xd. Milion ludzi będzie miało #!$%@? a 10 będzie o czymś pisać I robić rozgłos a ludziom może się wydawać że
  • Odpowiedz