Wpis z mikrobloga

Rozumiem że potrzebna będzie deportacja bo taka niestety jest wojna, ale po co taki populistyczny bełkot i to jeszcze ze strony ministra obrony? A co mają robić w Polsce jak mieszkają i pracują w miastach? Całymi dniami siedzieć w pokoju, albo chodzić w podartych łachach i szlochać pod nosem bez przerwy bo nie spełniają norm przygnębienia?

#wojna #ukraina #rosja #polityka #swiat #europa #geopolityka
kkecaj - Rozumiem że potrzebna będzie deportacja bo taka niestety jest wojna, ale po ...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-04-24 22-35-13

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kkecaj: populistyczne pierdy są po to żeby przekonać nieprzekonanych bo wiedzą że deportacja się szykuje ale trzeba to ubrać w odpowiednią otoczkę
  • Odpowiedz
@kkecaj: @mial85 jaka znowu deportacja? xD

Wyobrażacie sobie takie sceny z łapankami jak na Ukrainie u nas? To nie przejdzie.

co najwyżej będą chcieli obrzydzić życie w Polsce ale jedyne co uzyskają to to że ukraińcy spyerdolą gdzieś indziej.
  • Odpowiedz
  • 3
@mial85: Mi się wydaje że akurat ci co uważają że Ukraińców trzeba deportować bo chodzą do kawiarni jak normalni ludzie to są ludzie tak bardzo przekonani że nie ma argumentu którym można by ich przekonać że Ukraińców nie powinniśmy deportować. Ja bym raczej od minstra obrony oczekiwał czegoś wyważonego, a nie w stylu Dzikiego Trenera czy innego Atora. Nieprzekonani do deportacji Ukraińców to raczej są przedsiębiorcy którzy dużo ich zatrudniają
  • Odpowiedz
  • 117
@kkecaj: Nie rozumiem czemu ma mnie bulwesować Ukrainiec w kawiarni. Jak robią rozróby to mnie bulwersują, ale jak sobie po prostu tu żyją to w czym problem?
  • Odpowiedz
Rozumiem


@kkecaj: co #!$%@? rozumiesz, bo ja nie. Ukraińcy mają prawo do życia i powiem więcej - my ich potrzebujemy dla naszej demografii. Ja naprawdę za nimi nie przepadam, bo poznałem ich jeszcze na długo przed wojną, ALE wiem, że alternatywy za bardzo nie mamy i przy odpowiedniej polityce rządu będą się lepiej, lub gorzej integrować. Najgorsze co możemy zrobić to ich wystarszyć i sobie #!$%@?ą do Niemiec, czyli po
  • Odpowiedz
  • 1
Jak Ukraina padnie to nam nawet ta demografia od Ukraińców nie pomoże. Rozumiem że dla Ciebie Ukraińcy teraz walczący na froncie to powinni być tylko pasjonaci umierania i hobbyści? Z takim podejściem to już lepiej wycofajmy te wojska NATO z Polski i się poddajmy i niech już te wojska okupacyjne wjeżdżają i robimy PRL 2.0 jak na Białorusi. Naprawdę myślisz że zawodowi żołnierze mając za plecami naród który traktuje ich jak hobbystów
  • Odpowiedz
@kkecaj:

Rozumiem że dla Ciebie Ukraińcy teraz walczący na froncie to powinni być tylko pasjonaci umierania i hobbyści

U ukrów jest ten problem że do niedawna nie mieli oni wcale armii zawodowej. A drugim problemem jest to że połowa i tak na luzie nie zostanie nawet deportowana bo już sie wykupili przed poborem, a jak będzie trzeba to zrobią to i drugi raz.
Natomiast żałosne i obrzydliwe jest to co
  • Odpowiedz