Wpis z mikrobloga

Chciałem sprawdzić co to znaczy "pozdro Tadeusz Gruda" u Belmondziaka i gdzie ja #!$%@? trafiłem ? XD

Ale skoro jestem tutaj i skoro problem uzależnienia od tego typu leków upowszechnia się i w Polsce to spytam się od dwie rzeczy:

1) Czy wszyscy z Was zaczynali od leków przepisanych przez lekarza na konkretne problemy psychiczne czy niektórzy z Was zaczynali od leczenia się na własną rękę/zażywania od razu rekreacyjnie ?
2) Do tych co od początku brali bez nadzoru lekarza: poprawiło się Wam trochę w życiu na początk brania czy po prostu lepiej się czuliście ?
3) Serio nie zamierzam w to iść i z ciekawości pytam, ale napiszcie coś na wszelki wypadek, bym się zniechęcił jeszcze bardziej.

#benzodiazepiny
  • 1
  • Odpowiedz
@MarcinSzabla ja poczytałem na hyperrealu że czujesz się po benzo tak jak normalny człowiek, nie masz lęków, jesteś śmiały itp. No i sobie załatwiłem klonazepam. Było pięknie nie powiem. Jesteś po nim innym fajnym człowiekiem. Niestety - kłopoty z pamięcią, ludzie widzą ze jesteś „zmiękczony” - mówisz wolno, trochę jak po alko. Ale to jak bierzesz duże dawki a w końcu zaczynasz brać bo tolerancja rośnie.
Potem próbujesz prsestac brać - no
  • Odpowiedz