Wpis z mikrobloga

@Benn: ale ja wiem jak to wygląda, wiem jak ktoś szcza do rzeki, obok zwłoki kobiety ciężarnej pływają (bo takowych spalić nie mozna), a gdzie indziej ktoś wywala do Gangesu śmieci. Choćby w książce " Dziesięć bram swiata" na przykładzie Waranasi jest to opisane.

Co nie zmienia faktu, że twój argument w kwestii POLITYKI KLIMATYCZNEJ nie ma sensu.
  • Odpowiedz
Według planów Pekinu, Chiny mają do 2060 roku osiągnąć neutralność klimatyczną. Ścieżka spadku emisji ChRL ma rozpocząć się w roku 2030, kiedy udział bezemisyjnych mocy w chińskim miksie ma sięgnąć 50%. W tym celu w 2021 roku chińskie władze wprowadziły własny system handlu emisjami, wzorowany na europejskim.


@WiesniakzPowolania: @Benn @Nanuno przypomnijcie mi proszę ile rocznie chiny odpalają nowych elektrowni węglowych, bo zapomniałem?
  • Odpowiedz
@Benn: Indie są pierwszym krajem, żeby przekroczyć temperaturę mokrego termometru 35 oC czyli stan gdzie człowiek leżąc w bezruchu w cieniu nie jest fizycznie w stanie się schładzać. Więc raczej mają motywację do zmian emisji, chyba że dopuszczają dosłowne ugotowanie kilkuset milionów ludzi, ewentualnie ich emigrację do Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@furcio Bo ci żyłka pęknie lewaku. Idź tam napij się przez papierowa słomkę albo przyklej do asfaltu, a w tym czasie klakierzy pokroju Taylor Swift będą latali na zakupy samolotami.
Z wami jest taki problem, że każdy normalny czlowiek ma gdzieś to czy sobie tam w swoim odklejonym świecie wymyślicie kolejna fanaberie, tylko najgorsze jest to, że zwykły obywatel cierpi przez wasze zaburzenia.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: nie jestem konfederatom, ale robiłem risercz już dawno temu i przynajmniej jeśli chodzi o Chiny to oni od lat mydlą zachodowi oczy. Obiecują zielone reformy, rzeczywiście nie robiąc nic w tym kierunku. To część ich planu strategicznego "nieograniczonych działań wojennych". Polecam zgłębić temat.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Niepotrzebnie się natrudziłeś, bo dla konfederackich zakutych pał i innych mazurkowych „wolnomyślicieli”, jeżeli inne kraje coś deklarują, to domyślnie zawsze będzie kłamstwo. Natomiast jeżeli Bolzga deklaruje, że zbuduje CPK to na pewno tak będzie a nie na przykład rozkradną kilka mld zł. XD
  • Odpowiedz
Według planów Pekinu, Chiny mają do 2060 roku osiągnąć neutralność klimatyczną


@WiesniakzPowolania: Chiny robią to co im się opłaca, mają dużą rzekę to zrobili hydroelektrownie, węgiel tani to palą węglem, w większości. Ropy nie mają, a populacja wielka, więc rozwijają elektryki.

Europa absolutnie jest pionierem w "ratowaniu świata", co widać po nieciekawym stanie europejskich gospodarek
  • Odpowiedz