Wpis z mikrobloga

@Poludnik20: pieniądze na pewno poważne. A podejście? Właściwie też. Premier potrzebował kogoś, kto weźmie na siebie polityczną odpowiedzialność za jazdę po bandzie, ale przecież nie potrzebuje ministra, któremu opozycja będzie to latami wyciągać przy każdej okazji. Nowy w polityce czy wylewasz krokodyle łzy? Nie musisz odpowiadać, domyślam się.
  • Odpowiedz
Czy to poważne?


@Poludnik20: Tak, jeszcze jak. To zderzak - w ekipie rządzącej są ludzie, którzy są tylko od czarnej roboty, by posprzątać po PiS. Sienkiewicz to taki człowiek. Oprócz Sienkiewicza, jeszcze zobaczymy kilka dymisji.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: morawiecki w dniu wyborów wiedział że nie nic z tej koalicji będzie, a gość parł w to żeby nachapać się jeszcze 2 tygodnie robiąc z siebie debila
  • Odpowiedz
  • 0
o tym, że on jest po to by zrobić porządek w TVPis a potem idzie do PE to się mówiło jeszcze w zeszłym roku ¯\(ツ)/¯


@matt-pitt: to szykuj się na kolejny rząd PiSu za 4 lata. Jeśli tylko Kaczyński dożyje, nawet jeśli będzie zarządzał z domu, byle żył, i nie zaczną się szarpać za łby, bo po śmierci Marszałka pewnie to nastąpi.

morawiecki w dniu wyborów wiedział że nie nic z
  • Odpowiedz
  • 0
@matt-pitt: czwarty. Przepraszam. Pierwszy był 2005—2007. Ale się wtedy bałem. Myślałem, że nie będzie można wyjeżdżać z Polski. Nic takiego się nie stało. Jakoś później odczułem satysfakcję, jakieś poczucie radości gdy oglądałem. w telewizji ten płonący wóz TVNu. Mam wrażenie, że za te kłamstwa. To wstydliwe, ale dusza mi się cieszyła. Nie wiadomo jak za kilka lat będzie to wyglądało, ale wtedy była.to jeszcze stricte postkomunistyczna firma.
  • Odpowiedz