Wpis z mikrobloga

  • 168
@Mega_Smieszek: krytykowanie relacji seksualnych i romantycznych dwóch z prawnego punktu widzenia dorosłych ludzi bez względu na ich różnicę wieku wydaje się już po prostu czystym bólem dupska. Niech każdy się wiąże z kim chce, ich wybór.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: mam X lat i sama myśl że mam jakiekolwiek pokrewieństwo gatunkowe i kulturowe i etniczne, oraz prawie wiekowe, z kimś takim jak ta 28 latka wywraca mi żołądek na drugą stronę. Nie rozumiem jak można mieć tak nasrane w głowie na coś takiego -

- jak #!$%@? się co inni dorośli ludzie myślą i robią nie powodując żadnych negatywnych skutków fizycznych i niefizycznych, poza bólem dupska starych raszpli xd
  • Odpowiedz
ale jak sama miała 18 to pewnie by jej nie przeszkadzał związek z 28-latkiem


@o__0: Nie wiem, jak ona, ale jak ja miałam 18 lat, to 28-latek w moich oczach był starym chłopem. Nie rozumiem, skąd to przekonanie, że wszystkie dziewczyny lecą na sporo starszych mężczyzn - jakaś część na pewno takich preferuje, ale nie wszystkie.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: babom sie w juz w glowach pomieszalo w pelni i chyba nie rozrozniaja ze jednak kobiety i mezczyzni roznia sie od siebie. Mezczyzn ZAWSZE bedzie pociagac mlodsza kobieta, bo tak dziala biologia. kto by chcial robic jakies stare, zrzedliwe pudlo jak typiara na obrazku?
  • Odpowiedz