Wpis z mikrobloga

czemu jesteście taką #!$%@?ą strukturą społeczną.. mówicie mi że jak mam się ogarnąć to mam zacząć od siebie.. a wy #!$%@? zaczeliście od siebie? wiecie kiedy człowiek się kształtuje? słyszliście może o tym że w dzieciństwie i okresie dorastania? zaczeliście wtedy od siebie? byliście już tacy świadomi? no nie #!$%@?.. zostaliście w 100% procentach ukształtowani przez INNYCH na początku chłoneliście całkowicie wszystko co was otaczało bezkrytycznie.. odpowiedzialność leżała na INNYCH rodzicach otoczeniu szkole i dopiero stopniowo zaczynaliśćie stawać się czegoś świadomi ale dalej to zewnętrzny świat miał większy wpływ na was niż wy sami.. to oni was nauczyli wszystkiego kim teraz jesteście lub nie jesteście... a ja przez ten okres miałem fobię społeczną i każdy miał to w piździe #!$%@? się wszystko ukształtowało a ja na to nie miałem wtedy wpływu tylko właśnie inni... a teraz od innych dostaje wielkiego #!$%@? na czoło i z pogardą mówią jak chcesz się ogarnąć to zacznij od siebie... nie widzicie jakie to kretyńskie? żaden z was nie zaczynał od siebie i jak wam się wydaje że potraficie się ogarniać czuć że macie wpływ że możecie coś zmienić... to nie wasza zasługa tylko tego że zewnętrzny świat dał wam tego doświadczyć i w was to ukształtować...
jest przypadek takiej dziewczynki co do 14 roku życia była odizolowana od świata całkowicie.. efektem tego było to że w wieku 14 nie byli już w stanie nauczyć jej chodzić korzystać z toalety tylko załatwiała się pod siebie nie była w stanie już się nauczyć żadnych nowych słów znała tylko dwa patologicznie masturbowała się w dowolnych momentach nie zwracając wogóle uwagi na otoczenie czy sytuację i wiadome było że już niczego nowego nie będzie się wstanie nauczyć i taka umrze... i załóżmy że w którymś momencie czegoś bardzo zapragnęła i jej też powiecie że jak tego chce to żeby najpierw zaczęła od siebie i sama się ogarnęła?
  • 6
  • Odpowiedz
czemu jesteście taką #!$%@?ą strukturą społeczną.. mówicie mi że jak mam się ogarnąć to mam zacząć od siebie.. a wy #!$%@? zaczeliście od siebie? wiecie kiedy człowiek się kształtuje? słyszliście może o tym że w dzieciństwie i okresie dorastania? zaczeliście wtedy od siebie? byliście już tacy świadomi? no nie #!$%@?.. zostaliście w 100% procentach ukształtowani przez INNYCH na początku chłoneliście całkowicie wszystko co was otaczało bezkrytycznie..


@DigitalPasztet: +2

Króciutko z nimi
  • Odpowiedz