Wpis z mikrobloga

@StanMarsh93: Hudziec udzielał się dość mocno na początku wojny, ale po kilku miesiącach zamilkł. Może żyje i się gdzieś zaszył, może uciekł, może go zabili. Dobrzyniecka też się zamknęła. Raczej taką dwójkę by wykorzystywano do propagandy, ale może się okazało, że za bardzo "myślą" i nie wyszło. Cholera wie []

https://www.facebook.com/hudziecWNS
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009032637658
  • Odpowiedz
  • 1
@Pantokrator on wspierał Ten twór malorosyjski już od 2014 roku, robił zdjęcia, dokumentował a w 2022 może wcześniej się przeprowadził do Doniecka i tam ma żonkę. Ludmiła zasłynęła wysprzataniem grobu Bieruta, bo ktoś go zasprejował. Jeździła do Donbasu walczyć, ale jakoś ucichła.
  • Odpowiedz
@Kagernak Myślę, że Hudziec dostał propozycję nie do odrzucenia by przestał się odzywać, bo na jego kanale na telegramie zdarzało mu się czasem krytykować Rosjan. On właściwie przestał publikować z dnia na dzień, ale żyć chyba żyje, bo widziałem na vkontakte, że wrzucał tam jakieś zdjęcia od tego czasu.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Dla twojej informacji, faszysto WROGU LUDU POLSKIEGO, nasza kochana Ludmiła Dobrzyniecka żyje i ma sie dobrze, o czym dowiedziałem się niedawno i to zupełnym przypadkiem. W jaki sposob? Zauważyłem, że zalajkowany został jej prawdziwym kontem post Włodzimierza Gorkiego, jednego z liderów nowopowstałego Polskiego Ruchu Lewicowego (PRL) Szkopuł polega na tym, że to post z tego roku, napisany pare miesięcy temu. A WIĘC teza o tym, że Ludmiła od lat
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Płacz płacz ukropoliniaku. Łeb musisz mnieć już nieźle zryty zachodnią propagandą i wszystko co ci media zachodnie mówią, bezkrytycznie łykasz Pelikanie. Moje odkrycie kierowane jest dla zainteresowanych, Ludmiła żyje bo jest aktywna na facebooku. Do Polski przed upadkiem reżimu prozachodniego już raczej nie przyjedzie, bo Policja na nią poluje. Nam POLSKIM KOMUNISTOM w Kraju pozostaje działać, działać i jeszcze raz działać, w celu utworzenia Drugiej Polski Ludowej, dlatego angażuje
  • Odpowiedz