Wpis z mikrobloga

nie mam libido od dłuższego czasu


@qew12: ehhh, przecież pisałem już Ci, że masz obniżone libido pewnie przez sulpiryd. Pewnie masz podwyższony poziom prolaktyny - jest to typowy skutek uboczny sulpirydu (i wielu innych neuroleptyków). Testosteron możesz mieć w normie.

Poza tym, nie musisz chodzić do lekarza, żeby zrobić badania. Ja często robiłem prywatnie badania.
  • Odpowiedz
  • 4
@Juzef_z_Ortografu

Samo w sobie jako skutek może być dobre jak ktoś i tak nie ma z kim, bardziej chodzi tutaj chyba o możliwą przyczynę, a niski testosteron może wpływać na ogólne gorsze samopoczucie i inne złe dla zdrowia mężczyzny kwestie i to już niedobrze. Chociaż to tylko jeden z ważnych hormonów i jeden z wielu wpływających na libido.
  • Odpowiedz
@qew12: doktor niczym matka - chce dobrze

a nie kuma, że dla niektórych to jak lot na księżyc albo zakup ferrari - teoria przewiduje taką opcję, ale z praktyką różnie bywa
  • Odpowiedz
Lekarz internista mi powiedział że libido wzrośnie jak poznam dziewczynę.


@qew12: w sumie racje ci powiedzial - zrezygnowanie z walenia konia i przejscie na pusie to jest naprawde przeskok
  • Odpowiedz
where wady?


@2-aminopirydyna: Testosteron jest hormonem płciowym odpowiedzialnym m.in. za regulację libido u mężczyzn.

Niski testosteron normalnie powinno się leczyć, a nie #!$%@?ć pacjentowi, że jak znajdzie dziewczynę to się zwiększy.
Leczenie zespołu niedoboru testosteronu polega na suplementacji brakującego hormonu.

Odgrywa on bardzo ważną role w życiu, do takiego stopnia, że niektórzy biorą jego nadmiar.
Niedobór testosteronu może powodować u opa te choroby lękowe itp.
  • Odpowiedz