Wpis z mikrobloga

Przymierzam sie do wymiany telefonu, aktualnie siedzę na S20FE na którego nie narzekam ale nadszedł czas na zmianę.
Waham się między Samsungiem S23 a Motorola Edge 50 Pro.
Najbardziej zależy mi na dobrym aparacie do zdjęć, żeby można było robić ostre zdjęcia ruszającym się szybko obiektom (biegajace psy), mój S20FE ma z tym problemy. Druga rzecz to siła sygnału, podobno S23 ma problemy na wsiach - czy ktoś się z tym spotkał?

Motorola zachęca mnie jeszcze dorzucona ładowarka 125W do zestawu, tylko trochę boję się zakrzywionego ekranu. Czy dobiorę do tego dobre etui i szkło?

A może coś innego / lepszego sie znajdzie w tych pieniądzach (3000-3500zl)

#technologia #smartfon #telefon #samsung #motorola
  • 8
  • Odpowiedz
Waham się między Samsungiem S23 a Motorola Edge 50 Pro


@actind: w takim przedziale to juz chyba predzej s23+ bo chociaz rozmiarem i bateria dorowna tej motoroli. S23 to maluch na rynku smartfonow, ze wszystkimi tego konsekwencjami.
  • Odpowiedz
@actind wczoraj właśnie zmieniłem s20fe na s23 i moje pierwsze wrażenia to rozczarowanie aparatami, jest efekt banana na głównym obiektywie, nadal jest widoczne przeostrzanie typowe dla samsunga, trochę lepiej wyglądają zdjęcia z głównego obiektywu w trybie 50mpx. Mam wrażenie że pixel 6 którego również miałem okazję testować robił zdjęcia lepsze. A co do siły sygnału na pixelu było trochę lepiej co jest dziwne bo modem łączności jest samsungowski w pixelach a s20fe
  • Odpowiedz
@actind: Po P30 PRO powiedziałem sobie, nigdy więcej zakrzywionego ekranu. Osobiście nie polecam. Sam mam obecnie S20FE i ani myślę o zmianie. Daj znać jak zmienisz na co zmieniłeś i czy było warto.
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak: bo mam za dużo kasy ¯\(ツ)/¯

@hieronimgieroslawski: masz coś innego na oku po zwrocie? Ja przyznam że po waszych opiniach jeszcze bardziej nie mogę się zdecydować

@N-ms: no właśnie, robiłem kiedyś w punkcie naprawy telefonów, i pamiętam że mnóstwo osób przychodziło z egdami od Samsunga, to były czasy s6 - s7 edge dlatego jestem sceptycznie nastawiony
  • Odpowiedz