Wpis z mikrobloga

#gielda
Wydawac by sie moglo ze to oczywiste, ale chyba jednak nie do konca

Na rynku nikt nie ma 100% skutecznosci!
Kazdy sie myli co chwile, kazdy tez cos trafia, tez co chwile.
Przywolywanie jakis nietrafionych prognoz, wklejanie skrinow, czy chwalenie sie trafionymi jest zwyczajnie glupie. To oczywista oczywistosc, ze takie sa na koncie kazdego.

Gra polega na tym, zeby w dluzszym terminie tam gdzie sie nie trafia przegrywac mniej niz sie wygrywa tam gdzie sie trafia.
  • 15
  • Odpowiedz
@151346136 śmieszne, trochę honoru Cyferka, bo cześć z tego co napisałem, tyczyła się tez tego, co ty tu odstawiales pod koniec 2022, to nie było żadne luźne pisane prognoz na wykopie, tylko aroganckie i hamskie przekonywanie innych przez kilka miesięcy, ze Ameryka zaliczy nowe dołki a NVDA spadnie na 90$ , a teraz odstawisz jakieś „płaku płaku, maniek szuka moich nietrafionych prognoz” nie potrafisz wziąć tego na klatę
  • Odpowiedz
@151346136 to pigułkę masz powyżej, ty co drugi dzień kolportujesz tu jakieś prognozy, wiec możnaby je tu wrzucać w nieskończoność, to co ja ci wypominalem, jak DAX po 9999 czy NVDA po 90$, to są przypadki, gdzie przez kilka miesięcy próbowałeś przekonywać ludzi, ze to PT siądzie, robiles to w sposób chamski i arogancki, gdy np. pisałem w twoich postach o NVDA, ze to może łapy urwać, bo ewidentnie jest grzane przez
  • Odpowiedz
@151346136 hehe, no ja się tak często zastanawiam, czy te twoje wszystkie prognozy, to nie jest trolling zwykły, ale z drugiej strony, jak wrócić do tego przykładowego PT na NVDA, to rzucałeś się tam jak gówno w przeręblu, jak ludzie cię strofowali, ze ten short to wcale nie taki pewniaczek
  • Odpowiedz