Wpis z mikrobloga

@Trisolarianin też tak zaczynam go widzieć. On jest po prostu wygodny - dopasuje się do każdej partnerki jaka mu dadzą. Daliby mu kija od miotły i zachowywałby się tak samo. Chłopak ewidentnie poszedł po zasięgi, żeby się pokazać i „prześliznąć” się przez program… jemu nie zależy na budowaniu czegoś więcej, byleby zostać dłużej. Widać to było gdy się uaktywnił i pokazał niefajna twarz w sytuacji z Olą gdzie mieli zrobić roszady… zaczynam
  • Odpowiedz
@Aida_Birchwood z tym że Michał wielokrotnie powtarzał że on poszedł tam po zasięgi żeby promować swoją markę i nie widzę w tym nic złego, a dodatkowo uważam, ze dobrze że nikt nie stanął w obronie Dominiki
  • Odpowiedz
@beata-fijalkowska: Ja go jak najbardziej rozumiem, po co ma robić sobie wrogów w programie i mieszać się w jakieś dramy, które go nie dotyczą. Poszedł sam do moto-moto pogadać o Adzie, a tu Dominika sama chciała wejść z nim w dyskusje i nawet sobie poradziła z tym ogrem.
  • Odpowiedz
@Trisolarianin: No bez przesady, laska była tam 3 dni i zrobila dramę jakby mieli ją powiesić po wyjściu z hotelu xD nie dziwię się, że gościu czuł cringe, szczególnie że ma wywalone na formułę programu, zna zasady i wie, że takie rzeczy się zdarzają ( ͡º ͜ʖ͡º) To nie love island, ja wiem, że lektor próbuje nam wmówić wielką miłość i uczucia, ale serio się ktoś
  • Odpowiedz
@domkasromka ale pomysl jak nudny byłby ten program gdyby każdy poszedł do hotelu z takim podejściem… nuda i flaki z olejem, „gdzie mnie nie postawia tam będę stać”. Takie programy ogląda się dla dram, kłótni i ewentualnej miłości która może wyjść. On nie rezonuje na żadnym z tych pól i uważam że z takim podejściem to nie program dla niego.
  • Odpowiedz
@beata-fijalkowska: czyli w prawdziwym życiu też by nie reagował na przemoc ? Bardzo słabo wypada Michał. Tak jak wcześniej go lubiłem tak teraz traci zwłaszcza że nie odcina się od Bartka tylko jeszcze mówi że go lubi
  • Odpowiedz