Wpis z mikrobloga

#yanek #odyn
Lepiej róbcie kopię tego live, bo na bank zniknie.
- Farmazon nadal kłamie, że go okradli. Złodzieje zabrali banknoty euro, ale zł już nie.
- Sprytni złodzieje tak uszkodzili zamek, że tylne drzwi otwierają się na pilota
- Opluł Korsira, Chylozaura i całe środowisko detektorystów. Mówi, że środowisko detektorystów jest fałszywe.
- Korsir rozciął sobie rękę nie przez własną głupotę, tylko karma go dopadła, bo nie umie przeprosić guwniarz jeden.
- Uważa się za przystojnego xD i mówi, że wielu gejów go podrywało.
- Opluł też swoje widzki, które do niego piszą. Ciekawe jak się teraz czują słuchając Janka, który mówi, że nic z tego, bo ma wyrafinowany gust.

Teraz najlepsze. W 34:00 i 43:10 użył słowa pe*ał. Jeśli chcecie, żeby zdjęli mu monetyzację, to można zgłaszać jako Nękanie lub dokuczanie.
bbul44 - #yanek #odyn 
Lepiej róbcie kopię tego live, bo na bank zniknie.
- Farmazon ...

źródło: chrome_Ey6ZoIgWOK

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@bbul44: jeszcze warto dodać żeby żaden detektorysta nie odzywał się do niego w sprawie strategii jak poszukiwać we włoszech o której powiedział mu widz (pozdro Łukasz)
  • Odpowiedz
a i ma zamiar poszukiwać tylko w weekendy bo widz (pozdro Łukasz) będzie robił za taksówkę bo on nie chce żeby go okradli, w inne dni będzie zwiedzał i pokazywał nam włochy
  • Odpowiedz
  • 9
@xaro: Ano to też dobre. Pasożyt jeden będzie żerował na widzu. To trzeba nie mieć za grosz wstydu, żeby tak się wpraszać. Pewnie codziennie tam jest na obiedzie. Niby oferuje jakąś pomoc, ale widzowie z grzeczności odmawiają, a po drugie jeśli widzieli film z budowy kampera, to w trosce o swój dom nie dopuszczą go do żadnych prac. Zobaczymy kiedy ten Łukasz się przejedzie na tym pasożycie.
  • Odpowiedz
@bbul44: odpuściłem po 9 minucie. Typ jest odklejony. Na policję nie zgłosił kradzieży bo lepiej zrobić zasadzkę w przyszłości i ją nagrać i wtedy dopiero zgłosić. Złodzieje wyciągnęli portfel spod łóżka i po wyjęciu kasy odstawili na miejsce. No takiego farmazona to ja nie słyszałem od czasów Ferrariego z famemma xD
  • Odpowiedz
@bbul44: już widzę jak goblin leci utrzymywać pasożyta. Goblin chłop prosty i uczciwy nie będzie się tarzac w gównie.
  • Odpowiedz