Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Mam zaplanowane piękne sobotnie południe na pierwszą styczność z #grzybki odmiana APE (czyli najmocniejsza ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Na sam akt jestem przygotowany, wybrane osoby oraz odpowiednie miejsce. Przeczytałem już chyba każdy możliwy artykuł zarówno o odmianie jak i podstawach do tej okoliczności. Mimo wszystko chciałbym zaczerpnąć rady ekspertów. Jaka dawka powinna być odpowiednia? (Celuję w 0,5-0,75g) Na co jeszcze powinienem być gotowy oprócz tego żeby mieć respekt do grzyba i dać mu się prowadzić?

#narkotykizawszespoko #psylocybina
  • 18
  • Odpowiedz
@weteye Na bad trip. I mówię to poważnie - po prostu bądź przygotowany na taką ewentualność. Wbij sobie solidnie do głowy przed, że cokolwiek się nie stanie to wszystko przeminie i to aby traktować ewentualny bad trip jako okazje do nauki i oświetlenia siedzących pod kopułą ciemności a nie jak jakieś nieszczęście, które Cię spotkało. Bad tripy paradoksalnie najlepiej robią długofalowo pod warunkiem, że zachowasz przy nich spokój i trzeźwe, zdystansowane spojrzenie
  • Odpowiedz
@weteye: przygotuj się na to do czego nie można się przygotowaćxD

Kolega wyżej słusznie pisze o bad tripie i to chyba najlepsza rada. Ja od siebie mogę dodać abyś porzucił telefon czy komputer na czas tripa, (przygotuj odpowiednią muzykę wcześniej).

pierwszą styczność z #grzybki odmiana APE (czyli najmocniejsza ( ͡° ʖ̯ ͡°))


Czemu na pierwszy raz wybrałeś taką odmianę?
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@Jakis_Leszek taką odmianę wychodował przyjaciel, który ma już jakieś doświadczenie z grzybami. Stąd też zalecenie wzięcia mniejszych dawek jeśli to moja pierwsza styczność
  • Odpowiedz
@weteye: eee tam #!$%@? ziomek ja N start równe 5 i s sumie to lajtowo, spodziewałem sie dużo więcej, ludzie wszystko koloryzują, pierwsza faza najlepsza wiec minimum 3 Wez, nawet jak 10 wezmiesz ro sie nie przekręcisz przeciez xd
  • Odpowiedz
@weteye: na luziku stary , jak jestes pozytywna osobą to nie bedzie żadnych krzywych jazd. Przygotuj sobie dobrą muzykę , jedzenie , jak jestes kreatywny to jakiś brudnopis do zapisywania mysli, rysowania, jak masz jakiś instrument to tez go miej w zasięgu ręki. Wszystkie obowiazki itd zrob wcześniej . Baw się dobrze
  • Odpowiedz
@daj_lyka: ja jadlem pierwszy raz jak jeszcze wogole nie było informacji o tym w necie i na pierwszy raz zjedliśmy z kumplami z 70 lysiczek na głowę , to byla dobra bania :-)
  • Odpowiedz
@Eftef on chce żreć ape'y a to jest dużo mocniejsza odmiana niż taki teacher na przykład. Nie chodziło mi o to, żeby go nastraszyć, a wręcz przeciwnie - uspokoić go, żeby w razie wu nie wpadał w panikę. Stany umysłu na tripie zmieniają się bardzo dynamicznie pod wpływem licznych połączeń w mózgu, w jednej chwili możesz być uchachany i czuć się wspaniale, w następnej zacząć się bać, potem płakać i znowu wrócić
  • Odpowiedz
@weteye: Dawka zależna jest od masy ciała, a do tego grzybek grzybkowi nierówny — ilość substancji psychoaktywnych (psylocyna, psylocybina) w poszczególnych owocnikach jest różna, nawet kilkukrotnie. Nawet równe dawki magicznego proszku (suszonych, skruszonych i zmieszanych grzybków) mogą znacząco różnić się mocą.

0.75 g suszonych grzybów Albino Penis Envy dla przeciętnej osoby ważącej 70 kg to poniżej najmniejszej w ogóle zauważalnej dawki mikro, wynoszącej 7.93 dg. Najprawdopodobniej nie dostrzeżesz więc nawet efektów
  • Odpowiedz
@blackcatpersonality: nie ucz ojca dzieci robić xd . Widać że nie do końca zrozumiałeś , właśnie nasz mózg działa w taki sposób że jeżeli o czymś wspomniasz nawet mając dobry zamiar to i tak ,,wgrywasz" w jego podświadomośc obawy. Jezeli np. bank się reklamuje hasłem .... U nas cie nie okradną to podświadomie juz jest zasiana informacja ... okradną . Ja często jadlem na tripie , wrecz tego potrzebowałem gdy chcialem
  • Odpowiedz
@Eftef

nie ucz ojca dzieci robić xd .


fajnie się zaczyna...

właśnie nasz mózg działa w taki sposób że jeżeli o czymś wspomniasz nawet mając dobry zamiar to i tak ,,wgrywasz" w jego podświadomośc obawy.

Jezeli np. bank się reklamuje hasłem .... U nas cie nie okradną to podświadomie juz jest zasiana informacja ... okradną .


Tak to działa co najwyżej niewytrenowany umysł. On faktycznie wtedy wierzy praktycznie we wszystko co tylko
  • Odpowiedz
@nieaktywny_88: dobrze panie bobrze , mnie grzyby nigdy nie uczyły ,chyba ze mówisz o starszych ludziach ale to nie ładnie z twojej strony tak się wyrażać o starszych xd. Po psylocybinie raczej rozmawiałem ze swoimi myslami xd .Na przyszłość to dawaj argumenty pod swoje wypowiedzi bo tak wychodzi ze o sobie gadasz. Pozdro tez cie kocham
  • Odpowiedz