Wpis z mikrobloga

@Xianter: Jak robiłem pierwsze 15k to mnie tak #!$%@?ło w kolanie w połowie że myślałem że nawet nie dojdę, rozchodziłem przez chwilę i dobiegłem normalnie bez bólu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@onepnch Próbowałem rozbiegać, rozruszać, cokolwiek. Ale im dłużej obciążam, tym potem jeszcze bardziej 'blokuje' mi kolano. Ironicznie, chodzić mogę bez bólu, ale jak muszę podnieść nogę wyżej/wejść po schodach to zaczyna się dramat. I tak przez dzień/dwa. Potem wraca wszystko do normy, wyjdę pobiegać, i po jakimś czasie powtórka z rozrywki
  • Odpowiedz
@Xianter ortopeda nie zaszkodzi, jakieś usg czy rezonans zrobisz sobie i może będziesz wiedział coś więcej, też mam problem z kolanem i na usg wyszło uszkodzona łąkotka przyśrodkowa, zrobiłem rezonans dodatkowo by potwierdzić/wykluczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) dużo zdrowia Mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Hektar4 W tygodniu jestem umówiony z fizjo, zobaczymy co powie, ale nie wykluczam też ortopedy. Jak wygląda leczenie takiej ląkotki w Twoim przypadku?
  • Odpowiedz
@Xianter czekam na wynik z rezonansu by potwierdzić/wykluczyć łąkotkę, na tą chwilę w ogóle nie biegam, nie roluje się i nie ćwiczę w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Hektar4 Aj, współczuję. A zauważyłeś u siebie czy problem pojawia się przy innych aktywnościach? Bo ja przykładowo mogę jeździć na rowerze, i kompletnie żadnego bólu. Ale póki co i to odpuściłem, czekam co powie fizjo
  • Odpowiedz