Wpis z mikrobloga

Ogromnym sukcesem blackpilla jest to, że mężczyźni zaczynają zrywać z kobietami. Oczywiście każdy przypadek należy traktować indywidualnie, bo wyjątki wśród kobiet mogą się zdarzyć, ale sam fakt tego zjawiska jest mega pozytywny.

Jako, że jestem brzydalem dla kobiet, nie jestem w stanie wiele zdziałać. Natomiast mężczyzna w związku, który edukuje się z blackpilla i uzmysławia sobie, że jego kobieta jest zwykłą p0lką i podejmuje jedyną właściwą decyzję jest bohaterem, którego potrzebujemy. Ten trend będzie się wzmacniał, bo kobiety robią wszystko w swojej mocy, żeby zrazić mężczyzn do siebie. Tylko boty tego nie widzą.
#blackpill #mgtow #przegrywpo30tce
  • 3
  • Odpowiedz
Tu sie nie ma co edukowac bo prostu dla kobiet urodziles sie max beciakiem i to pod warunkiem ze uda Ci sie zarabiac jakis hajs wiec jeszcze przed Toba daleka droga i niepewna. Jedyna roznica po Twoim blackpillowym olscieniu jest taka ze wiesz kim dla kobiet jestes - nikim. Wiec nie musisz marnowac zycia na gonienie za nimi bo maja Cie za smiecia. Co nie zmienia faktu ze oddalbys wszystko za zycie
  • Odpowiedz