Wpis z mikrobloga

Zacząłem używać #wypiekmobilny Bardzo fajna aplikacja, już usunąłem oficjalną XD ale mam jedno pytanie. Czy da się zrobić tak, aby dolny pasek był zawsze widoczny? Denerwuje mnie, że znika gdy przeglądam mirko.
  • 5
  • Odpowiedz
@dziobnij2 Dolny pasek nawigacji, bo rozumiem że o nim mówisz (Główna, Wykopalisko, Dodaj, ...), wyświetlany tylko na stronie głównej jest celową decyzją. Znacząco upraszcza to ścieżkę nawigacyjną w aplikacji, jest to bardziej intuicyjne oraz zwalnia miejsce na inne elementy interfejsu. Mieliśmy już o tym kilka rozmów z użytkownikami i zazwyczaj po czasie przyzwyczajali się i mówili, że nawet bardziej im to odpowiada. Jeśli natomiast potrzebujesz szybko wrócić do ekranu głównego to dłuższe
  • Odpowiedz
@bakehaus mi też czasem brakowało dolnego paska jak wejdę we wpis lub znalezisko. Ale jeśli dobrze rozumiem chodzi o to, że np. button mikroblog przenosi nas na początek strony i bym się wkurzał że mnie przeniósł na początek a nie do miejsca gdzie przenosi wstecz, szczególnie jeśli byłem na setnym wpisie gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz