Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Ehhh, ceny w #gdynia to są jakieś niewyobrażalne. Płacenie >11k/m2 za pierwotny albo za bloki z lat 70-80 to dla mnie przesada, no ale nic z tym nie zrobię ( ͡° ʖ̯ ͡°). Oczywiście mowa o Leszczynkach i dalej. Nawet na #gdansk już nie patrzę bo tam też ceny konkretnie odjechały. Pozostaje #reda, aby mieć sensowny dojazd do #trojmiasto poprzez skm...
noke - #nieruchomosci 
Ehhh, ceny w #gdynia to są jakieś niewyobrażalne. Płacenie >11...

źródło: 020845_r0_940

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noke: Jak myślisz o Redzie to tylko w odległości od stacji skm, którą możesz zrobić z buta, bo pomimo sporego parkingu P&R nie ma szans na znalezienie wolnego miejsca z rana. Zresztą Reda to też już nie jest tanizna xD.
  • Odpowiedz
@noke: a to pardon, na strony deweloperów nie wchodziłem. Faktycznie nie ma dramatu. Ogólnie chyba jedna z ostatnich sensownych inwestycji w obrębie SKM do zrobienia piechotą w sensownym zakresie czasu. Działka po byłej stadninie koni, dalej już jest zabudowa jednorodzinna i brak wolnych działek. Chyba, że jeszcze wypędzą RODy.
  • Odpowiedz
@noke: zapomnij, będziesz 15 min dojeżdzał 500m do chaty. Tam jest takie natężenie mieszkań, że szok bo budują jakieś 16-piętrowe wieżowce jak na Manhattanie. Mieszkam niedaleko (jeszcze).
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@magicznyKrzysztof: masakra. Wysyłam wyrazy współczucia i trzymaj się w tej kamienicy

@Iskaryota Pewnie coś jeszcze może wybudować się po drugiej stronie torów ale tam nic nie ma z usług

@audiohead Widziałem. Tam dalej są całe osiedla obok kosynierów/morskiej + aquasfera + teraz ta inwestycja. Ja raczej liczę na to, że będzie skm jeździć bo samochodem to będzie masakra w godzinach porannych. Bo gdzie masz inną alternatywę?
  • Odpowiedz
@noke: mieszkam obok, na powrocie z pracy Obwodową 300m do ronda tracisz 5-10min. A jak odpalą te bursztyny to jest kolejne kilkaset mieszkań w jednym skupisku. I tam dalej jak mówisz za aquaparkiem w stronę Rumi będzie się budowało jak szalone.
  • Odpowiedz