Wpis z mikrobloga

Odebrałem dzisiaj Amouage Reflection i mam mały problem - zauważyłem, że gdy flakon chwilę stoi, wokół kołnierza pojawia się płyn, tak jakby wyciekał. Ktoś ma coś mądrego do powiedzenia?

#perfumy
Pawfcb - Odebrałem dzisiaj Amouage Reflection i mam mały problem - zauważyłem, że gdy...

źródło: 1000013757

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@lecoffe: nie no, oczekuję poważnej odpowiedzi, bo wydałem 750 zł tylko po to, żeby flakon stał na półce, a on mi takie żarty odstawia
  • Odpowiedz
@Pawfcb te Reflectiony to ogólnie są jakies wadliwe. Mój z roku 2021 sikał zamiast robić chmurę. Kilka razy przejdź szmatką to miejsce a jak dalej będzie się pojawiać to pewnie jakiś nieszczelny. Skąd brałeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@lecoffe: od osoby prywatnej. Ale jak przyszedł, wszystko było ok. Może zmiana temperatury go poruszyła. A gdyby był nieszczelny, to co? Taśma izolacyjna ma sens? Wolałbym nie robić z niego dekanatów :/
  • Odpowiedz
  • 1
@Pawfcb U siebie trafiłem na nieszczelną flaszkę Carona. Też pociła się w tym miejscu. Patent z taśmą izolacyjną zadziałał. Wystarczyło tylko dobrze wytrzeć i sczelnie owinąć. Flaszka jest już ze mną półtora roku i nic złego się nie dzieje, płynu nie ubywa.
  • Odpowiedz