Wpis z mikrobloga

@Domciu: Tramwaj na Jagodno to już 2 raz obiecany. Zgorzelisko to w sumie jak stare Psie Pole więc w sumie nigdy nie obiecany.

Ołtaszyn to już obiecany był chyba nawet przez Dutkiewicza swego czasu.

Generalnie, have fun xD

Ja czekam czy oni chociaż ze 3 trasy tramwajowe z tych zapowiedzianych zrobią bo na ten moment na to nie wygląda.
  • Odpowiedz
  • 3
@Darth_Gohan: Czekam z niecierpliwością na przedłużenie trasy z pętli Gaj do szpitala na Borowskiej przez Działkową. To są mega jaja i nadal nie mogę sobie wyobrazić tej trasy xD
  • Odpowiedz
stare Psie Pole więc w sumie nigdy nie obiecany.


@Domciu @Darth_Gohan: hola hola, tramwaj od lat '80 obiecany, to z jego powodu podniesiono tory na wiadukt przy CH Korona. W latach '90 i na początku '00 ciagle był wspominany w planach inwestycji długoterminowych. Później zaczęto rozmyślać czy nie zrobić go przez Kowale

przedłużenie trasy z pętli Gaj do szpitala na Borowskiej


przetarg na projekt uniewazniony
  • Odpowiedz
@Domciu: nie no normalnie tam sie idzie z 5-10 minut no warto, warto wywalac miliony i jeszcze znikna miejsca parkingowe z terenu szpitala, odwiedzajacy z Opola (pacjenta) beda mogli za to podjechac tramwajem z centrum (gdy jechali od A4...)
  • Odpowiedz
@Domciu ostatnio rozmawiałem z mamą i wspominała jak ciocia z nowego dworu cieszyła się, że będą puszczać tramwaj bo jej synowie (kuzyni mojej mamy) będą mogli do szkoły dojeżdżać do centrum. No i faktycznie jest tramwaj na ND ale jej synowie już mają po 50 lat i nie chodzą do szkół już :(
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany: Kasa kasą, ale w pierwszej chwili pomyślałem o tym, że koncepcyjnie nie da rady tego zrobić dlatego przetarg unieważniony. Skąd wgl takie info? Nigdzie nie mogę się dokopać do tego.
  • Odpowiedz