Wpis z mikrobloga

Ewka Zajączkowska z Konfederacji to magnes na spermiarzy i naprawdę wyrachowana i cwana laska. Była na peryferiach polityki, potem wskrzesił ją Mentzen i zrobił z niej twarz kampanii. Z drugiej strony, obecnie żadna inna partia nie promuje młodej i ładnej kobiety, więc może się to jakoś udać. Zajączkowska w tej chwili ma taką pozycję, że dostanie zapewne jedynkę do europarlamentu.

Wcześniej przebijały się inne młode konserwatywki, ale żadna bez charyzmy. Trzeba też przyznać, że większość tych lasek z innych partii typu KO to są trzymane krótko, żeby się nie zaorać, a Zajączkowska jednak kroku w tył nie robi.

#konfederacja #polityka #stulejacontent #spermiarzalert #niebieskiepaski
Kopyto96 - Ewka Zajączkowska z Konfederacji to magnes na spermiarzy i naprawdę wyrach...

źródło: ew

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Kopyto96: a myślałeś że jaka jest rola kobiety w konfie? To jest polityka, a nie przedstawienie w przedszkolu xD
Przecież to mówi samo za siebie: „patrzcie, z nami też są kobiety. NORMALNE kobiety”, a finalnie sprowadza się to jak ująłeś do „magnesu” na spermiarzy xDD
  • Odpowiedz
@r4x4: Nie wiem bo nie interesują mnie aż tak listy wyborcze. Op pisał że pewnie dostanie jedynkę więc uznałem że jeszcze nic nie wiadomo.
To tym gorzej. Dostała dwójkę w niebiorącym dla Konfy okręgu.
  • Odpowiedz
@Madoxxx: w jakim niebiorącym? Warszawa jest jednym z lepszych okręgów, a przy bardzo dobrym wyniku partii to i z dwójki wejdzie, a nie jest bez szans na przeskoczenie jedynki, choć to będzie bardzo trudne.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: To chyba jeden z mądrzejszych ruchów Konfy że promują jedną z najładniejszych i dają jej się wykazać. Dwie kobiety a wcześniej ruska w Konfie to trochę mało. Pewnie faktycznie chodzi o coś w stylu zagłosuj na mnie a pokażę ci nóżkę. Bo przecież Konfa nie ma postulatów dla kobiet poza podtrzymaniem tego co już było tak jak Lewica nie ma pozytywnych postulatów dla mężczyzn. Chcą pokazać że jednak mają u
  • Odpowiedz
@r4x4: Dla Konfederacji Warszawa jest niebiorąca. Nawet niedawne wybory samorządowe to potwierdzają. Na ten jeden niePiSPO-owski mandat znacznie większe szanse ma Trzecia Droga i Lewica. Konfa musiałaby wystawić swoich najbardziej rozpoznawalnych polityków by powalczyć o wynik. Nie wspominając że namnożyło się antyunijnych komitetów podszywających się pod Konfe.
  • Odpowiedz
@Madoxxx: pozostałe komitety nie mają żadnego znaczenia, bo nie zbiorą podpisów.

A w Warszawie masz Kamińskiego z ogromną wiedzą i Zajączkowską. Zestaw przemyślany pod wewnętrzną rywalizację by wspólnie zdobyć jak najwięcej głosów.
Jeśli chodzi o lewicę to może być jej ciężko zdobyć jakikolwiek mandat, bo na samorządowych byli już pod Konfederacją, a tutaj nie wiadomo czy w tym trendzie spadkowym utrzymają się nad progiem. Szansa na mandat jest całkiem spora.
  • Odpowiedz