Wpis z mikrobloga

W poprzednią sobotę uderzyłem kobitę i jestem z tego dumny
Byłem na imprezie, jakaś laska na mnie nagle z impetem wpadła(była #!$%@?). Od razu zwróciłem jej uwagę jak łazi, a ona wali mi liścia na twarz. Nie pozwoliłem sobie na takie traktowanie oddałem jej dosyć mocno, ale nie z całej siły, laska się #!$%@?ła na podłogę. Oczywiście białorycerstwo rzuciło się z pomocą. Ja jestem za równouprawnieniem nieważne kto jest agresorem
#julka
#redpill
#wygryw
#simp
#przegryw
  • 47
  • Odpowiedz
@Bal666: Można powiedzieć że spuszczenie żonie #!$%@? to ostateczny dowód na to że jesteś od niej silniejszy i będziesz w stanie jej bronić skuteczniej niż ona sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A podobno kobiety cenią sobie silnego samca
  • Odpowiedz
@Bal666: Nic tak nie poprawia humoru jak ten szok na twarzy kobiety gdy ktoś jej oddał po tym jak sama zaatakowała.

Nagle uświadamia sobie, że nie o to jej chodziło w tym całym równouprawnieniu i nie jest świętą krową która jest nietykalna niezależnie od tego co #!$%@? i kogo uderzy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Xefirex wyraźnie jest napisane, że na mnie wpadła, i ją za to #!$%@?łem. Nie martw się czytanie ze zrozumieniem to trudna umiejętność, niektórych przerasta
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@PanOwca dokładnie tak, poszedłem to łóżka z twoją mamą. Spędziłem z nią całą niedzielę, dzisiaj wstałem i napisałem ten post
  • Odpowiedz
@Bal666 u mnie sytuacja taka, jestem z ludzmi z pracy na wódce w knajpie. Od kiedy przyszedlem przy barze siedzi #!$%@? patusiara (a raczej to co z niej zostalo no spi z morda na blacie). Po jakims czasie ide do kibla a tam w klopie iphone. Wyjalem go ide do baru i mowie ze znalazlem na to budzi sie ta typiara i mowi ze to jej (podejrzewam ze barmani jej wrzucili ten
  • Odpowiedz
@kalafi0r: dlatego jak dzieją się dziwne rzeczy w miejscach, w których są #!$%@? i/lub naćpani ludzie, to nie warto się wychylać. Pilnować tylko siebie i swoich, reszte traktować jak powietrze, nadgorliwość nie popłaca.
  • Odpowiedz