Wpis z mikrobloga

Wrocławianie mieli dość Sutryka, ale ich partia (PO) nakazała głosować na niego, więc poszli i zagłosowali xD Typowy Polak jest typowy, musi mieć swojego Pana, który wyda mu instrukcje co ma zrobić. Może i Bodnar nie była nawet przeciętną kandyudatką, ale 32 % jej wyborców z I tury poszło oddać głos na Sutryka, bo w Wyborczej, TVN go promowali, Tusk go chciał, więc MĄDRE GŁOWY TWIERDZĄ, ŻE MA ZOSTAĆ PAN JACEK, TO MA ZOSTAĆ.

#polityka #wroclaw #polakicebulaki #bekazpodludzi #bekazpo #heheszki
  • 31
  • Odpowiedz
@jskylark: Przecież we Wrocławiu był Trzaskowski który jest wiceprzewodniczącym PO. Przyjechał również Jaros czyli szef PO na DolnyŚląsk. Co więcej mieliby zrobić? To był kandydat z ich poparcie, ale nie członek PO. No bez jaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: Ale co tu jest chochołem? Wytłumacz. Dla mnie to irracjonalne, że 1/3 wyborców Bodnar poparła Sutryka, a w ostatnich dniach mogliśmy zaobserwować, jakie środowiska kogo popierają. Bodnar faktycznie ma aparycję i styl tępej blondi, ale wynik jaki osiągnęła jest wręcz żałośnie niski i to niespodziewanie
  • Odpowiedz
Dla mnie to irracjonalne, że 1/3 wyborców Bodnar poparła Sutryka


@Kopyto96: raczej zwyczajnie nie głosowała, widząc jak wspaniałe poszła jej kampania po 1. turze, a nawet nie interesuje sie Wrocławiem.

Powaznie uważasz że artykulem w wyborczej m9zna obalac samorządy A pizza na Jagodnie parlament? XD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: stare baby zawsze pojda na wybory chocby z nudów, im nizsza frekwencja tym wyzszy wynik doupolu pis/po i to bez żadnych spektakularnych agitacji, nic nowego
  • Odpowiedz
@Hmrogrz porównujesz typów, którzy zostali skazani za wyzywanie policjantów od #!$%@? i błąd w oświadczeniu majątkowym do udziału w aferze get back? XD
  • Odpowiedz