Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czołem Wykop.
Trochę #zalesie trochę potrzebuje porady #zwiazki
Mam super mądrą, wyrozumiałą dziewczynę. Jestem z nią 3 lata. Niestety ona mnie przestała od dawna pociągać. Jest ładna, ale nie ma tej „kobiecej figury” (konkretnie biust) i ma taki trochę niemiły wyraz twarzy. Z charakteru jest super chociaż też ma jakieś wady ale nie znaczne, jest czasem trochę arogancka ale jeżeli chodzi o resztę to jest opiekuńcza, ciepła, szczera. No ciężko znaleźć inne wady. Zauważyłem natomiast, że przestałem mieć ochotę na #seks z nią. Na inne kobiety patrzę i mi się podobają, a ona nie. Sama już zauważyła że mam rzadziej ochotę na zbliżenia. Ona planuje wspólną przyszłość a ja sam nie wiem czy to ja jestem jakiś #!$%@? drań i czy tak blachy powód może mnie zniechęcić do niej. Nie chce jej zepsuć życia (ona lvl 25 ja 26) z drugiej strony boję się że to będzie tylko eskalować z czasem i z czasem się naturalnie rozpadni. Zaczynam od jakiegoś czasu myśleć nad zerwanie ale co mam jej powiedzieć po 3 latach? Nie podoba mi się Twoja figura? Nie chce jej ranić. Ehhh ciężko coś zrobić.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To powiedz jej że się zaniedbaliście i że chcesz abyście razem popracowali nad ciałem. Zaproponuj siłownie i tyle. Jak się obrazi to masz odpowiedź. Jak pójdzie na siłkę to macie wspólne zajęcie itp.
Po jakiego grzyba wszystko komplikować xd
  • Odpowiedz
Przecież on napisał, że nie ma kobiecych kształtów, a nie że jest gruba, czyli jak laska ma dzięki siłowni zbudować sobie cycki XD?


@Femme-nie-Fatale: a fakt tak szybko przeczytałem jego żale. To #!$%@?ęty typ wybrał sobie babe bez cycków a teraz narzeka ze nie ma cycków. Logika wykopka xd
  • Odpowiedz
@Yurakamisa fakt, natomiast wciąż - na początku mógł na to nie zwracać uwagi. Po prostu nie wiedział, że to dla niego ważne, możliwe też że są jakieś inne powody podświadomie, np. wspomina, że dziewczyna planuje przyszłość a on się po prostu nie chce hajtać, kupować mieszkania z nia etc. Może to tylko jakiś mały kamyczek w ogródku. Nie wiem :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Porozmawiaj z nią o tym a nie na wykopie, przecież wtedy może się postarać bardziej, może warto powalczyć o ten pociąg seksualny do niej, naprawdę pomoże Ci wtedy. Widzę takie wpisy i po prostu ręcę opadają.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Bardzo mi przykro, ale nie da się rozpalić pożądania, kiedy już wygasło i autor otwarcie mówi, że już mu się jego dziewczyna nie podoba. Nie chce z nią zbliżeń i wątpię, żeby mu się nagle zachciało, gdy pociągają go inne. Nie zgadzam się, że to błahy powód, bo to wbrew pozorom rzutuje na wiele aspektów życia codziennego. Autor będzie unikał swojej dziewczyny albo będzie się zmuszał, a ona
  • Odpowiedz