Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@STM32_bujneo: Po prostu zwracam uwagę, że dziś nadal wyprowadzanie nieświadomych dzieci z przedszkola to narażanie ich życia i w razie czego umierają z dala od rodziców, a na to żadne dziecko nie zasługuje. Takie coś jest do uniknięcia i nie powinno być praktykowane.
@Itslilianka no co jest takiego nadzwyczajnego w tym zdjeviu? XD pierwszy raz w duzym miescie i zszokował widok przedszkolaków w kamizelkach czy o co chodzi? Wytlumacz mnie jak chlopu na miedzy xD
@STM32_bujneo: Wychowawczynie powinny być zawsze czujne i zrobić pierwszą pomoc przy zadławieniu. Lepiej przy rodzicu umrzeć niż przy kimś obcym, jako opuszczone bezbronne maleństwo które się boi i nie wie co się dzieje, i bardziej niż kiedykolwiek chce wiedzieć gdzie jest mama czy tata.
@Itslilianka a wiec cała głebia i wartosc tego wpisu to prosty żart na zasadzie "pa halina, dzieciak sie za robola przebrał, zatrzymajcie tą karuzelę bo zaraz pękne ze smiechu"? Nie wiem, albo sie starzeje i nie łapie już tych waszych żartów, albo to wykopki z braku laku plusują w gorące kazdą #!$%@? xD

Dobra, niewazne juz, wpis wypadl z goracych 6h,nie ma co sie rozwodzić.
@DavyX @Yolanty myslalem ze jest tu jakies drugie dno, ukryte znaczenie, niedowierzałem ze wpis z taka iloscia wpisów może bazować na takim prymitywnym żarcie xD mam świadomosć że wykop leci w dół, ale nie wiedziałem że jest aż tak słabo xDD