Wpis z mikrobloga

Walaszek tekstem "jak się kochają to #!$%@? z nimi" zmienił polski światopogląd dotyczący innych ludzi/orientacji bardziej niż cała lewica i wszystkie organizacje razem wzięte. Nie zapraszam do dyskusji.
#walaszek #polska

  • 68
  • Odpowiedz
@Errad

@Piastan:

Raczej zmaterializował podejście Polaków do tej kwestii, jakby tak nie było to ten tekst by się nie przyjął, a było tak od zawsze.

Kluby gejowskie były w Polsce od zawsze i nikogo poza gejami nie interesowały, nikt ich spalić nie chciał, a każdy pytany o homoseksualistów odpowiadał mniej-więcej: "niech sobie robią co chcą tylko trzymają z dala od naszych dzieci".


Niedługo się dowiemy, że Polska to w ogóle jakiś
  • Odpowiedz
@Errad

@Piastan:

Kluby gejowskie były w Polsce od zawsze i nikogo poza gejami nie interesowały, nikt ich spalić nie chciał


O ile w Polsce nie doszło do spalenia żadnego klubu genewskiego (były zaś przypadki przemocy), to jeden p0lak spalił klub gejowski w Irlandii. Powód? Nie lubił gejów. Takie to owoce wydała polska ziemia. Teraz ubogacają kulturowo zachód.

https://wiadomosci.radiozet.pl/swiat/Nie-lubie-gejow-.-Polak-skazany-za-podpalenie-klubu-LGBT
AlexBrown - @Errad
@Piastan: 
Kluby gejowskie były w Polsce od zawsze i nikogo poza g...

źródło: temp_file9143670400265178905

Pobierz
  • Odpowiedz
@Piastan: dobrze to pogadajmy o suchych faktach. Suche fakty są takie że nigdy nie byłem fanem bajek walaszka dla 16 latków co chcą się poczuć jak dorośli bo ogladają bajeczki dla dorosłych, których dorośli nie oglądają bo są to bajeczki dla dzieciarni co chce sie poczuć dorosła xd. To takie fajne - jak picie piwa przed 18 stką xd

Nigdy nie słyszałem tego tekstu od walaszka, ale mam podobną zasadę, wiec
  • Odpowiedz
Niedługo się dowiemy, że Polska to w ogóle jakiś raj dla homoseksualistów. Mają tutaj pełnię praw, nikt im nie wadzi, nie ma przypadków przemocy, mogą spokojnie chodzić za rękę, wszyscy ich szanują, politycy i kler na nich nie szczuje, nie było stref wolnych od LGBT, a wszyscy geje z Europy tylko marzą, żeby tu mieszkać - tak wielkie są tu swobody. XD


@AlexBrown:
Aha.
Coś Ci powiem, ja na gejów mam
  • Odpowiedz
@Errad non stop te same komunały, których słuchać się już nie chce. Wszyscy mają takie same prawa? To tak jak Polacy za okupacji niemieckiej mieli takie same prawa jak Niemcy. Mogli mówić po niemiecku. A że nie mogli mówić po polsku? Co z tego? Niemcy też nie mogli.

O szczuciu pisiorów nic nie słyszałeś. Ogólnie to pewnie jesteś wielkim ekspertem od życia gejów w Polsce. Ewidentnie nie masz pojęcia o czym mówisz,
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow ale o #!$%@? ci typie właściwie chodzi, OP tutaj w żartobliwy sposób zauważa pozytywny wpływ pewnego memu (w rozumieniu dawkinsowym) na nastawienie młodych Polaków do mniejszości seksualnych, a ty się rzucasz nie wiadomo o co jak ze wścieklizną. Już ci ktoś wysyła potężne “badania” w temacie wpływu walaszka na liberalizm społeczny. XD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.