Wpis z mikrobloga

Cześć załączam fotę przed a w komentarzu po. 2-3 miesiącach na finie i minoxie. Jeszcze jest "rzadko" i raczej przeszczep fajnie mógłby to zagęścić. Zdjęcie przed robiłem dla kliniki przeszczepu przed stosowaniem czegokolwiek. Koper na twarzy też się zagęścił. To jeszcze nie jest to, ale sam efekt dosyć zadowalający - przy krótszych włosach. Przy dłuższych widać że to rzadzizna.
#minoxidil #finasteryd #dermaroller #lysienie
Wontensso - Cześć załączam fotę przed a w komentarzu po. 2-3 miesiącach na finie i mi...

źródło: WhatsApp Image 2024-02-23 at 07.28.18

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@DarthKenobi: Jak się boisz to nie używaj. Ja myśle, że warto spróbować. Jak zobaczysz, że są skutki uboczne to odstaw i próbuj czegoś innego. U mnie libido jest trochę mniejsze, ale wszystko działa jak należy :-)
  • Odpowiedz
@Wontensso: @DarthKenobi @mikolaj332 @lubieplacki999 możecie coś więcej napisać o minoxu? tzn. interesuje mnie wypełnienie policzków brodą, może zagęszczenie brody - jaką piankę stosować? Ile tej pianki, jak często? Piankę wetrzeć czy zaraz zmyć?
OP - kurde przemiana niesamowita. Na głowie też mam rzednące włosy, ale bardziej chciałbym delikatnie spróbować na brodzie, zamiast na głowie.
  • Odpowiedz
@smallboobslover: płyn jest najtańszy, 1-2x dziennie. Ma to atomizer więc po prostu się psika na skórę (jest tam dzienna dawka podana) i to tyle w sumie. Nic nie zmywasz, właśnie w tym całe sedno (przynajmniej na skórze głowy ;)), zostawiasz to przynajmniej na kilka godzin bez zmycia.
  • Odpowiedz