Wpis z mikrobloga

@sberatel: coś mi się obiło o uszy. Za gówniarza (ze 20 lat temu) rozmawiałem z jakimś typem odnośnie pracy, miałbym układać galerie porno zdjęć w HTML. Olałem, bo nie dość, że gówniane pieniądze, to jeszcze miałem to robić w jakimś mieszkaniu w bloku XD
Całkowicie o tym zapomniałem, ale kto wie, może to był on? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@darth_invader: Nie mam pojęcia, czy to był on. Właśnie nie KSM, ale miał jeszcze inny epizod, który mi się zazębia. Tak tylko wspomnę wątek "przed Kasandrą". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mnie bardziej ciekawi ta broń, przecież on już luźno 40k wydał w przeciągu pół roku


@Anonymus03: I to pewnie jeszcze nie koniec. Zaraz pojawi się komputer balistyczny np Kestrel z hołm kitem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsze, że gruby kupił na górce bo wszystko szło na ukrainę.
  • Odpowiedz
Ostatnio twierdził, że niczym aktor od Stawki Większej Niż Życie co żył z odtworzeń jej na Kino Polska, żyję z pewnego kodu, który gdzieś tam jako program został rządowi sprzedany i teraz odnawia się, a on sobie dalej z tego ma stały profit. Ale to on twierdzi. @cebekk Szkoła językowa na Kamilę, czy @Zamaloczasunalogin: wózki są, ale muszą być, mam kolegę co 10 rok ma spółkę z o.o. z kapitałem 5k
  • Odpowiedz
@megastulejka: Przeprał elegancko $$$. To tak jak była ta drastyczna sprawa z Kredyt Banku. Oni wszystko powydawali. Jeden kupił Hondę Prelude, drugi kurtkę skórzaną i opłacił zaoczne studia dziewczynie, trzeci i czwarty to samo. Tutaj chodzi, aby fizycznie $$$ nie było. Tak jak na koncie zero, a ktoś kupuję jakieś obligację itd. Co na pierwszy rzut oka nie mają sensu. Tak się tańczy;)
  • Odpowiedz