Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#rozowepaski powiedzcie mi taką rzecz - nowa pracka, nowe znajomości, szkolić miała mnie taka jedna dziewczyna, przyszła akurat w dresie i z torbą na siłownię i mówi że przeprasza i już się przebiera, Mówi że ona tak codziennie i w ogóle to ona jest fit. Mówię spoko, super.
Wszystko elegancko załapałem, bardzo lużna atmosfera, przerwa, gadka szmatka i zeszło na muzykę. Mówię że różne miałem okresy w życiu jeśli chodzi o mój gust muzyczny ale najbardziej zawsze lubiłem rock, za gówniarza nawet punka słuchałem i że lubię też szeroko pojętą muzykę alternatywną. Następnego dnia przyszła w trampkach Converse i ramonesce, kurła nie zmyślam xD Rzuciłem jej "ładna kurtka" i potem cały dzień szukała kontaktu fizycznego przy tłumaczeniu czegoś przy komputerze, chwaliła mnie że wszystko łapię w nowym systemie a na koniec kiedy szukałem sobie autobusu w telefonie na powrót (nie znam okolicy) to złapała mnie ręką za ramię, nachyliła się i szukała ze mną a koniec końców zaproponowała że mnie podrzuci kawałeczek na przystanek żebym bez przesiadki mógł jechać, to się zgodziłem, na koniec pa pa i mnie przytuliła. To są te słynne sygnały co nie? Działać w tym kierunku?

Aha, zapomniałem dodać że ma narzeczonego, tak mówi mi Facebook. Może wyolbrzymiam, ale co jest z wami różowe? Takie zachowanie ja odbieram jako zainteresowanie się mną, ale może jestem dziwny...

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@Shea_99: tak, jest normalne, sam widuje ludzi z firmy raz na miesiac i zawsze sie z mezata kolezanka przytulamy na przywitanie/pozegnanie (oczywiscie tez wynika to z sytuacji) i jest to normalne.
nigdzie nie widziałam, żeby to był problem, nawet z pracownikami innych firm, ale współpracujących z nami na co dzień xD


@A_R_P: hmm, moim zdaniem OP sobie nadinterpretowuje, ale to co piszesz brzmi co najmniej dziwnie i zdecydowanie to nie jest "typowe"
Baby to też ludzie. Nawet zakładając, że nie nadinterpretujesz i w tym mitycznym założeniu uważa cie za super chłopa, spodobałeś się jej i szuka z tobą kontaktu, to nie znaczy, że zaręczona laska wskoczy ci zaraz na #!$%@? XD A jeśli miałoby tak być, to patrząc na twoją reakcje po 2 dniach interakcji z kobietą, to sam się pchasz w post w niedalekiej przyszłości na mirko o tym, że baby są złe.