Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tak ogólnie wiele osób pomyśli, że to znowu zarzutka jakich wiele. Ale nie, to jest 100% prawda. Wczoraj poszedłem do swojej ulubionej divy, byłem już u niej kilka razy, jest bardzo tania (i młodziutka, więc to nie jest jakiś milf, czy gilf), więc poszedłem na 2h. Wiele osób myśli, że pewnie by zrobić, to co zwykle, ale nie, zacząłem z nią rozmawiać, pierwotnie myślałem, że będzie to trwało tylko i wyłącznie kilkanaście minut. A okazało się, że gadałem z nią... 1,5 godziny! Gadaliśmy dosłownie o wielu tematach, dowiedziałem się mnóstwo ciekawostek od niej, m. in. skąd pochodzi, jakie knajpy odwiedza, tam gdzie mieszkamy oraz wiele innych tematów. Gadaliśmy dosłownie jak starzy znajomi, czy bardzo dobrzy kumple. co mnie bardzo zaskoczyło! A na Garso ma opinie takie (szczególnie za atmosferę), że aż mi jej po prostu mocno żal. Sam seks to był tylko na sam koniec z jednym finałem, ale kompletnie nie żałuję, bo taka fajna rozmowa, też mocno poprawia humor oraz nastrój. Ale mniejsza o większość. To pokazuje, że jak zachowujecie się jak ludzie, nie idziecie z nastawieniem w stylu, że płacę i wymagam, nie czujecie, że idziecie do żywej seks lalki, czy trędowatej, tylko podchodzicie na luzie do żywego człowieka, to jest szansa, że zostaniecie potraktowanie bardzo dobrze. A nie będziecie płakać, że panna słaba, albo ma niską atmosferę na Garso, to nie pójdziecie do tej. Bo w wielu przypadkach tak jest, bo to działa dwie strony (wyjątek, gdy panna ma okres, jest chora, albo coś się jej lub komuś bliskiemu stało), jesteś wymagający i niemiły, to w zamian będzie panna przy tobie taką żywą seks lalką, a nie kobietą, a powiem teraz, że to drugie jest dużo lepsze. Więc dla wszystkich dosłownie wierzących w Garso, radzę to przemyśleć, czy warto patrzeć, aż tak na atmosferę, bo moim zdaniem absolutnie nie i to nawet do tych mających najniższą ocenę, to możesz polubić i zostać polubiony oraz przeżyć to samo, co każdemu polecam. #garsoniera #divy #divyzwykopem #przegryw #wygryw #chwalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
@mirko_anonim acha
Przykre jest jednak to, że chuop musi płacić, żeby z babą pogadać. Myślę, że jej też wygodniej było dostać pieniądze za ploty, niż za seks. To nie takie dziwne, że zadowolona.

Wiesz, zapłaciłeś za 2 h, pracowała 15 minut. Trochę jakbyś przy pracy na etacie robił godzinę dziennie.
  • Odpowiedz
To pokazuje, że jak zachowujecie się jak ludzie, nie idziecie z nastawieniem w stylu, że płacę i wymagam, nie czujecie, że idziecie do żywej seks lalki, czy trędowatej, tylko podchodzicie na luzie do żywego człowieka, to jest szansa, że zostaniecie potraktowanie bardzo dobrze.


@mirko_anonim: to prawda, ale też no umówmy się ona prowadziła z Tobą dialog przez 2h bo wiedziała że jej za te 2h zapłacisz ^^

zresztą równie dobrze mógłbyś
  • Odpowiedz
Przykre jest jednak to, że chuop musi płacić, żeby z babą pogadać. Myślę, że jej też wygodniej było dostać pieniądze za ploty, niż za seks. To nie takie dziwne, że zadowolona.


Wiesz, zapłaciłeś za 2 h, pracowała 15 minut. Trochę jakbyś przy pracy na etacie robił godzinę dziennie.


@WolvvloW: tak jest to przykre w jakimś tam kontekście, z drugiej strony nie powiedziałbym że dla laski "tak było wygodniej" - bo równie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przeciez w prostytucji powinno chodzic wlasnie o to, zeby z nimi nie musiec rozmawiac i nie spedzac czasu w zaden inny sposob niz r00h4n13. jak ktos to lubi to dla niego sa tindery i inne tego typu portale

ale to niestety prawda, ze #!$%@? tez kobieta i nawet przez te 2 minuty przed pojsciem pod prysznic i rozpoczeciem akcji jakis vibe sie buduje i od tego czasem zalezy poziom uslugi
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @WolvvloW
No wiesz, są zawody gdzie trzeba zapierdzielać non stop, a ktoś powiedzmy ma z 4 mieszkania na wynajem i nie musi pracować w ogóle. Ogólnie mógłbym pogadać z innymi kobietami za darmo, to nie jest problem, ale ta okazało się wyjątkowo fajną osobą, więc z tego skorzystałem. Zapewne była zadowolona, bo nie musiała się męczyć, no ale widać było, że to nie była rozmowa wymuszona.
@
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Dzokatazullo no chyba żartujesz że ktoś będzie reklamował publicznie fajną divę? Po co on ma jej to robić? Po co ma fajnej dziewczynie przyprowadzać jakichś podejrzanych typów z Wykopu?
Poważni ludzie nie dzielą się takimi kontaktami.
To nie Garso gdzie 99% użytkowników nie można traktować poważnie i ich opinii.


  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Dzokatazullo
Tak jak napisał kolega wyżej. Poza tym nie mam konta na Mirko, by na priv komukolwiek napisać. Ale gdybym miał, to nadal mam 3 powody, dlaczego nie:
1. Czy byś takiej pannie nie pokazał mojego wpisu? Wówczas by wiedziała, że się chwalę tym na Wykopie.
2. Czy byś potem nie napisał na Wykopie, że ta fajna panna to ta o numerze xxx na Escorcie?
3. Nawet
  • Odpowiedz