Wpis z mikrobloga

@Lukardio: A zamiar robienia czegokolwiek w USA zalezy od MAGA szurow, ktorzy uwaga uwaga nadal sa przeciwni pomocy Ukrainie i sa przeciwni rowniez inwestycji 11 mld $ w bazy wojskowe w Polsce i Europie.
Niech was nie zmyli ta decyzja o pomocy dzisiaj, bo 100% maga jest przeciwna pomocy zarowno Ukrainie i nam.
  • Odpowiedz
  • 45
@Lukardio: ja mam wrażenie że nadal za mało się dzieje w sprawie zbrojeniówki.
Powinniśmy już teraz zacząć stawiać fabryki i zatrudniać ludzi do produkcji amunicji. Kiedy mamy to zrobić jak nie dzisiaj i jutro?
Za 3 lata będzie zbyt późno.
Ja nie będę szedł na front bez uzbrojenia, wolę spiedolic do lasu i żreć korę.
  • Odpowiedz
@Lukardio: Dlatego każdy facet w tym kraju powinien być przygotowany na szybkie #!$%@? za granicę. Witaminki są bezpieczne, zawsze znajdzie się jakiś namiestnik sawanny w zastępstwie. Huopa to do okopów, niech obsrany ginie HURA!
  • Odpowiedz
Powinniśmy już teraz zacząć stawiać fabryki i zatrudniać ludzi do produkcji amunicji


@xdTM: a po co nam fabryki skoro są w Niemczech? W tej kadencji możesz zapomnieć o zbrojeniu kraju.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Ja mam ciarki na samą myśl, bo scenariusz w takiej sytuacji będzie raczej oczywisty.
Odcięcie wsparcia dla UA, może nawet groźby w stronę UE o odejściu z NATO. A z Ukrainą zmuszoną do negocjuji z przegranej pozycji Putin nie odpuści na niczym mniej niż wstawienie swojej marionetki i robienie Białorusi 2.0. Polska nagle będzie musiała #!$%@?ć i z 10% na obronność, bo staniemy się kolejnym celem ciągłych zaczepek i prowokacji.
  • Odpowiedz
@xdTM: no i takie wrażenie jest ok
Włodarze Eu i USA wiedza że nie ma co się chwalić i po cichu zwiększają produkcję wojskową

  • Odpowiedz